Povezane vesti

"Zabetonirana sam": Tijana Dapčević jedva govori nakon tragične smrti Dragane Tripić, i Dušica Jakovljević slomljena

"Zabetonirana sam": Tijana Dapčević jedva govori nakon tragične smrti Dragane Tripić, i Dušica Jakovljević slomljena

Blic 24.10.2019
Pop pevačica Tijana Dapčević koja je bila dugogodišnja prijateljica novinarke Dragane Tripić, šokirana je i kako kaže, skamenjena vešću o njenoj smrti. Tijana je vidno uznemirena za "Blic" izjavila da je, kako kaže, zabetonirana. - Čula sam pre… »
"Kad čovek umre, ne treba mu ni ljubav ni uteha": Dragana Tripić pred smrt na Fejsbuku objavljivala citate poznatih glumaca i…

"Kad čovek umre, ne treba mu ni ljubav ni uteha": Dragana Tripić pred smrt na Fejsbuku objavljivala citate poznatih glumaca i…

Blic 24.10.2019
Novinarka Dragana Tripić (58) pronađena je mrtva jutros u stanu u Mirijevu, a telo novinarke, koja se prema pisanju portala "Pink.rs" obesila, pronašla je njena ćerka. Mnogi Draganini prijatelji naveli su da nisu znali da li se ona suočavala sa… »
"Mnogo sam potresen": Saša Popović u neverici zbog smrti Dragane Tripić, dugo su sarađivali, ali nije znao šta je muči

"Mnogo sam potresen": Saša Popović u neverici zbog smrti Dragane Tripić, dugo su sarađivali, ali nije znao šta je muči

Blic 24.10.2019
Direktora "Grand" produkcije Sašu Popovića veoma je potresla vest o smrti novinarke Dragane Tripić, sa kojom je sarađivao dugi niz godina. Saša Popović kaže da nije znao da je Dragana imala probleme. - Mnogo me je iznenadila i potresla vest o… »
"Bila je vedra i vesela, nisam znala da ima probleme": Prijateljica Dragane Tripić u suzama zbog tragične smrti novinarke

"Bila je vedra i vesela, nisam znala da ima probleme": Prijateljica Dragane Tripić u suzama zbog tragične smrti novinarke

Blic 24.10.2019
Bivša novinarka i spisateljica Simonida Milojković, koja je bila dugogodišnja prijateljica pokojne novinarke Dragane Tripić, nema je od bola nakon vesti o njenoj smrti. Simonida Milojković u šoku je zbog Draganine tragične smrti i ne može da… »

Vesti dana »