Povezane vesti

Vučić: Tražiću da se prvo ispita moja imovina

Vučić: Tražiću da se prvo ispita moja imovina

Danas 24.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije siguran da li će Zakon o ispitivanju porekla imovine biti usvojen do kraja godine ili u februaru iduće godine, ali da će zatražiti da bude prvi čija će imovina da bude ispitana. Na… »
Ja sam kao pitbul! Kad uhvatim nešto, ne ispuštam! Meni prvom da se imovina ispita, a sutra idem da vidim s-400

Ja sam kao pitbul! Kad uhvatim nešto, ne ispuštam! Meni prvom da se imovina ispita, a sutra idem da vidim s-400

Pravda 24.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je odgovarajući na pitanja novinara na Železničkoj stanici Novi Beograd, po svečanom dočeku teretnog kineskog voza sa opremom za gradnju brze pruge u Srbiji, rekao šta misli o farsi koja se ovih dana… »
Vučić: Pokažite mi nekoga kome sam obećao nezavisnost Kosova

Vučić: Pokažite mi nekoga kome sam obećao nezavisnost Kosova

N1 Info 24.10.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, govoreći o nedavnom susretu koji je imao sa američkim diplomatom Ričardom Grenelom, da je imao "dobar i pozitivan razgovor", ali nije želeo da komentariše medijske navode da je Grenel nudio značajna… »
Predsednik: Insistiraću da moja imovina bude prva ispitana

Predsednik: Insistiraću da moja imovina bude prva ispitana

Večernje novosti 24.10.2019
On je naveo da taj zakon neće doneti toliko velike ekonomske efekte, ali će doneti više morala i pravde, te da je uveren u njegovo usvajanje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će, kada bude usvojen novi zakon o poreklu imovine… »

Vesti dana »