Povezane vesti

Miletić: Oštećeni smo!

Miletić: Oštećeni smo!

Mozzart sport 24.10.2019
„Moram da pogledam snimak njihovog penala“, dodao je iskusni bek. Sve je bilo idealno u Humskoj osim penala koji je napravio Nemanja Miletić. Ipak, teško da će neko zameriti iskusnom desnom beku na propustu iz finiša prvog poluvremena, pošto su… »
Oduševljeni Ole: "Publika...vau! Neverovatno!"

Oduševljeni Ole: "Publika...vau! Neverovatno!"

Sportske.net 24.10.2019
Nekoliko puta tokom svojih rečenica Solskjer je morao da se priseti sjajne atmosfere. Nije Ole Gunar Solskjer hteo da kaže da je Mančester junajted imao sreće, ali je rekao da je tim morao jako dobro da se brani tokom ofanzive Partizana u drugom… »
Stojković: Ako nastavimo ovako, nema zime

Stojković: Ako nastavimo ovako, nema zime

Sportski žurnal 24.10.2019
Partizan je izgubio od Mančester junajteda (0:1), golom Antonija Marsijala iz penala, u trećem kolu Grupe L Lige Evrope. Golman fudbalskog kluba Partizan Vladimir Stojković ocenio je da je njegova ekipa bila bolja od Mančester junajteda uprkos… »
Miletić o penalu: Siguran sam da je njihov fudbaler igrao rukom

Miletić o penalu: Siguran sam da je njihov fudbaler igrao rukom

Sportski žurnal 24.10.2019
Partizan je izgubio od Mančester junajteda (0:1), golom Antonija Marsijala iz penala, u trećem kolu Grupe L Lige Evrope. Nemanja Miletić je rekao da Partizan nema za čim da žali, osim za pozitivnim rezultatom. - Pokazali smo da možemo da se nosimo… »
Emeri o kritikama publike: Mi imamo našu tačku gledišta, navijači svoju

Emeri o kritikama publike: Mi imamo našu tačku gledišta, navijači svoju

Večernje novosti 23.10.2019
Propustili smo veliku priliku u Premijer ligi za treće mesto, peti smo i imamo šansu u nedelju. Moramo da budemo bolji, ali to je proces - kaže trener Arsenala. Trener fudbalera Arsenala Unaj Emeri rekao je danas da prihvata kritike navijača nakon… »

Vesti dana »