Povezane vesti

"Lokice moja": Novinarka Dragana Tripić, koja je pronađena mrtva u stanu, bila je Čolina miljenica i voleo je da joj tepa…

"Lokice moja": Novinarka Dragana Tripić, koja je pronađena mrtva u stanu, bila je Čolina miljenica i voleo je da joj tepa…

Blic 25.10.2019
Dragana Tripić (58) pronađena je mrtva juče u stanu u Mirijevu, a telo novinarke navodno je pronašla njena ćerka. U domu Tripićeve nađeno je i oproštajno pismo, a malo je poznat detalj da ju je čuveni pevač Zdarvko Čolić obožavao, te da ih… »
Dragana Tripić nije otplaćivala kredit banci pune tri godine!

Dragana Tripić nije otplaćivala kredit banci pune tri godine!

Svet plus 25.10.2019
Novinarka nije mogla da otplati ogroman dug za stan, a banka ga je dva puta bezuspešno prodavala. Dragana Tripić nije otplaćivala kredit banci pune tri godine, a mesečna rata je dostigla do 850 švajcarskih franaka. Prema našim informacijama, zbog… »
Prijateljica Dragane Tripić: "Bila je veliki borac, pohvalila mi se kad je kupila stan"

Prijateljica Dragane Tripić: "Bila je veliki borac, pohvalila mi se kad je kupila stan"

Telegraf 25.10.2019
Smrt novinarke Dragane Tripić pogodila je javnost, njene prijatelje i kolege. Novinarka Dragana Tripić (58) izvršila je samoubistvo u svom stanu na Mirijevu, a javnost je i dalje šokirana ovom tragičnom vešću. Od poznate novinarke juče su se celog… »
"Dragana Tripić je još jedna žrtva CHF kredita": Udruženje potrošača Efektiva se oglasilo povodom smrti novinarke

"Dragana Tripić je još jedna žrtva CHF kredita": Udruženje potrošača Efektiva se oglasilo povodom smrti novinarke

Blic 25.10.2019
Dragana Tripić (58) pronađena je mrtva juče u stanu u Mirijevu, a telo novinarke navodno je pronašla njena ćerka. - Nažalost, još jedna žrtva CHF kredita - ovako se Udruženje "Efektiva" oglasila povodom smrti novinarke Dragana Tripić. Dragana je… »
Poznata novinarka Dragana Tripić izvršila samoubistvo: Maci, neka te anđeli čuvaju

Poznata novinarka Dragana Tripić izvršila samoubistvo: Maci, neka te anđeli čuvaju

Kurir 25.10.2019
Tužno: Tripićka se obesila u stanu u Mirijevu, navodno zato što nije mogla da plaća kredit u švajcarcima. Potresni prizor zatekla je njena ćerka Aleksandra. Poznata novinarka Dragana Tripić (58) izvršila je samoubistvo u noći između srede i… »
Isplivali novi detalji o smrti novinarke: Dragana Tripić ostavila oproštajno pismo

Isplivali novi detalji o smrti novinarke: Dragana Tripić ostavila oproštajno pismo

Blic 24.10.2019
Dragana Tripić (58) pronađena je mrtva jutros u stanu u Mirijevu, a telo novinarke navodno je pronašla njena ćerka. Kako saznaje "Pink", u stanu Dragane Tripić nađeno je i oproštajno pismo, a sadržaj istog još uvek nije poznat javnosti. Draganine… »

Vesti dana »