Povezane vesti
Vulin: Kada je Srbija stabilna nema sukoba na Balkanu!
Pravda 26.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić vodi hrabru, izbalansiranu i srpsku politiku, i za sve poteze koje povuče kao vrhovni komandant Vojske Srbije, vodi računa kako će se to odraziti na Srbiju na prvom mestu, izjavioje danas ministar odbrane Aleksandar… »
Vulin: Kada je Srbija stabilna nema sukoba na Balkanu
Dnevnik 26.10.2019
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić vodi hrabru, izbalansiranu i srpsku politiku, i za sve poteze koje povuče kao vrhovni komandant Vojske Srbije, vodi računa kako će se to odraziti na Srbiju na prvom mestu, izjavio je ministar odbrane Aleksandar… »
Vesti dana »

(VIDEO) Sednica Skupštine Zaječara: Predsednika Skupštine gađaju flašicama vode
Danas pre 1 satjoš 26 povezanih

Kremlj se oglasio o Trampovoj izjavi da Ukrajina može da povrati teritorije
Vesti online pre 34 minutajoš 27 povezanih

Izjave Trampa, Erdogana i Makrona poljuljale svetsko tlo Haos nakon stava o ruskom gasu, "Priznajemo Palestinu", "Deci u Gazi amputiraju ruke"
Kurir pre 1 satjoš 62 povezane

Dronovima gađan brod sa aktivistima i humanitarnom pomoći za Gazu: Jeziv napad u blizini Krita (Video)
Mondo pre 5 satijoš 6 povezanih