Povezane vesti

Stefanović: SNS partija običnih ljudi, ljudi u stranci ne rade za lični interes

Stefanović: SNS partija običnih ljudi, ljudi u stranci ne rade za lični interes

N1 Info 27.10.2019
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović poručio je da je SNS stranka običnih ljudi nastala pre 11 godina "kako bi snove i želje svih građana, a ne samo onih koji pripadaju toj stranci… »
Stefanović sa omladincima SNS na proslavi u spensu: Ministar kao običan svet, družio se sa podmlatkom stranke! (foto)

Stefanović sa omladincima SNS na proslavi u spensu: Ministar kao običan svet, družio se sa podmlatkom stranke! (foto)

Kurir 27.10.2019
Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović u hali Spens na proslavi 11. godišnjice SNS-a, družio se sa omladincima ove stranke. Naime, on je pre početka centralne proslave rođendana stranke sa njima ćaskao opušteno i u prijateljskom tonu, i vidno… »
Stefanović očekuje skoru jednocifrenu nezaposlenost i kaže da je SNS stranka običnih ljudi

Stefanović očekuje skoru jednocifrenu nezaposlenost i kaže da je SNS stranka običnih ljudi

Beta 27.10.2019
Ministar unutrašnjih poslova i član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović poručio je danas da očekuje da će Srbija uskoro moći da se pohvali jednocifrenom nezaposlenošću. "Nezaposlenost je 2012. godine iznosila 26,9… »
SNS obeležila slavu: Mi smo stranka običnih ljudi

SNS obeležila slavu: Mi smo stranka običnih ljudi

Glas Zapadne Srbije 27.10.2019
Srpska napredna stranka (SNS) ima smisao postojanja samo ako svakog dana nešto uradi za građane, poručio je danas član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović prilikom obeležavanja stranačke slave Svete Petke. Stefanović, koji je ove godine bio… »
SNS obeležila slavu: Mi smo stranka običnih ljudi

SNS obeležila slavu: Mi smo stranka običnih ljudi

Večernje novosti 27.10.2019
Nebojša Stefanović, koji je ove godine bio domaćin slave, istakao je da su naprednjaci ponosni na rezultate koje su postigli u proteklih sedam godina. Srpska napredna stranka (SNS) ima smisao postojanja samo ako svakog dana nešto uradi za građane… »
Đurić: SNS za 11 godina napravila preokret u Srbiji

Đurić: SNS za 11 godina napravila preokret u Srbiji

Dnevnik 27.10.2019
BEOGRAD: Srpska napredna stranka danas obeležava 11 godina od osnivanja, a potpredsednik Glavnog odbora te stranke Marko Đurić kaže da je SNS za 11 godina prerasla u pravi pokret narodne bune protiv onih koji su zemlju razorili prethodnih decenija… »

Vesti dana »