Povezane vesti

Zasekao vrbu, viknuo bratu Milanu da beži levo, ali se uplašio... Ostao na mestu mrtav!

Zasekao vrbu, viknuo bratu Milanu da beži levo, ali se uplašio... Ostao na mestu mrtav!

Alo 27.10.2019
Majka Jelena (88) je neutešna i ne može se pomiriti s činjenicom da će sahraniti sina, umesto da je obrnuto. Čim sam zarezao vrbu, video sam da je trula. Tad sam viknuo Milanu, koji je izašao iz dvorišta gurajući kolica, da beži levo, a on se… »
Požar izbio u stanu na šestom spratu, stradala jedna osoba

Požar izbio u stanu na šestom spratu, stradala jedna osoba

Večernje novosti 27.10.2019
U toku je uviđaj koji će utvrditi tačan uzrok požara. U požaru u stanu u zagrebačkom naselju Dubrava, smrtno je stradala jedna osoba, saopštila je zagrebačka policija. Požar je izbio u stanu u Ulici Platana 2, a za sada nije poznat identitet… »
Stradala jedna osoba u požaru u Zagrebu

Stradala jedna osoba u požaru u Zagrebu

Vesti online 27.10.2019
U požaru stana u zagrebačkom naselju Dubrava, danas je smrtno stradala jedna osoba, saopštila je zagrebačka policija. Požar je izbio u stanu u Ulici Platana 2, a za sada nije poznat identitet stradale osobe, prenosi Hina. U toku je uviđaj klojim će… »
Zasekao sam drvo, viknuo bratu Milanu da beži levo, ali on se uplašio: Nezapamćena tragedija progoniće Savu do kraja…

Zasekao sam drvo, viknuo bratu Milanu da beži levo, ali on se uplašio: Nezapamćena tragedija progoniće Savu do kraja…

Večernje novosti 27.10.2019
Porodična nesreća prepričava se u mestu i meštani ne mogu verovati da je ta sudbina zadesila braću, koja su bila nerazdvojna. ČIM sam zarezao vrbu, video sam da je trula. Tad sam viknuo Milanu, koji je izašao iz dvorišta gurajući kolica, da beži… »
Jeziva nesreća u Hrvatskoj: Sekao drvo motornom testerom, pa slučajno ubio brata!

Jeziva nesreća u Hrvatskoj: Sekao drvo motornom testerom, pa slučajno ubio brata!

Kurir 27.10.2019
U hrvatskom mestu Pivnica Slavonska dogodila se nesvakidašnja nesreća u kojoj je poginuo 65-godišnji muškarac, nakon što je na njega palo stablo koje je posekao - njegov brat. Kako je saopštila policija, do nesreće je došlo kada je 59-godišnji… »

Vesti dana »