Povezane vesti
Vesić: Laž je da smo zadužili građane za deponiju Vinča
N1 Info 27.10.2019
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da je Dragan Ðilas, kao gradonačelnik Beograda 2011. godine, predložio da se napravi javno-privatno partnerstvo za deponiju Vinča. Izvor: Tanjug Video " I po njegovom predlogu svaka porodica je… »
Vesić: Gradska vlast nije zadužila građane zbog Vinče
Studio B 27.10.2019
Ko o čemu, Dragan Ðilas o krađi i poštenju, prokomentarisao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić Ðilasove tvrdnje o tome da je izgradnja spalionice u Vinči „najveća pljačka u istoriji Srbije“. Vesić je objasnio da je ceo proces u vezi za javno-privatnim… »
Vesti dana »
Vanredno zasedanje Skupštine – objedinjena načelna rasprava o svih 18 tačaka dnevnog reda
RTS pre 31 minutajoš 46 povezanih
Raste broj žrtava u Kijevu – 16 mrtvih;Moskva: Učešće Letonije u napadima na Rusiju neće ostati bez posledica
RTS pre 31 minutajoš 38 povezanih
Kada UEFA mora da se oglasi šokirana zbog nečije korupcije, znamo da se nešto strašno desilo: FIFA na udaru zbog najsramnije odluke u svojoj istoriji!
Hot sport pre 26 minutajoš 69 povezanih
Dugi pad fudbalskog diva: Kako je Brazil izgubio sebe i postao senka nekadašnje sile
RTS pre 1 satjoš 33 povezane
Neverovatno - Englez se povredio prilikom proslave sa navijačima VIDEO
B92 pre 1 satjoš 29 povezanih


