Povezane vesti

Dva dana posle abortusa Miljana naskočila na zolu: Kulićeva trese krevet, na majku ne misli, a ona je prekinula vrelu akciju…

Dva dana posle abortusa Miljana naskočila na zolu: Kulićeva trese krevet, na majku ne misli, a ona je prekinula vrelu akciju…

Kurir 27.10.2019
Miljana Kulić je 25. oktobra prekinula svoju trudnoću, te je izvršila abortus na jednoj klinici u Nišu. Njena majka Marija Kulić je sve vreme bila uz nju, a posle obavljenog abortusa ju je molila da bar neko vreme nema intimne odnose sa svojim… »
Tijana i Ana se stide Miljane! Kad se završi rijaliti neće biti sa zolom: Marija Kulić kroz suze priča o ćerki, a evo šta…

Tijana i Ana se stide Miljane! Kad se završi rijaliti neće biti sa zolom: Marija Kulić kroz suze priča o ćerki, a evo šta…

Kurir 27.10.2019
Marija Kulić progovorila je o odnosu Miljane i Lazara Čolića Zole, pa i o nedavnom abortusu na kom je bila njena ćerka. Miljanina majka kaže da sada Miljana i Zola moraju da vode računa. "Htela sam da joj kažem da posle kiretaže 40 dana ne sme da… »
Tijana i Ana se stide svoje sestre! Marija Kulić u suzama! (VIDEO)

Tijana i Ana se stide svoje sestre! Marija Kulić u suzama! (VIDEO)

Svet plus 27.10.2019
Ona nema obzira prema nama. Tijana i Ana se stide svoje sestre! Marija Kulić u suzama, teško je podnela Miljanin abortus. Postala sam mnogo osetljiva jer ulazim u menopauzu. Ona nije smela da uđe bez mene, ja sam nju držala za ruku u ambulanti… »

Vesti dana »