Povezane vesti
Netanjahu i Ganc započeli nove pregovore da izbegnu treće izbore
Novi magazin 27.10.2019
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu i njegov glavni rival Beni Ganc započeli su danas pregovore o vladi jedinstva u najnovijem nastojanju da se prevaziđe politički zastoj i izbegnu treći parlamentarni izbori za manje od godinu dana. Na drugim izborima… »
Poslednja šansa za formiranje vlade u izraelu: Ganc i Netanijahu počeli treći krug razgovora!
Kurir 27.10.2019
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu i njegov glavni rival Bruno Ganc počeli su danas novi krug razgovora o formiranju vlade i izbegnu treće parlamentarne izbore za manje od godinu dana, što bi bio događaj bez presedana. Kako AP prenosi, Izrael je… »
Vesti dana »

Stalne članice Saveta bezbednosti UN različito o stanju na Kosovu, odnosima Beograda i Prištine i misiji UNMIK
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

U Evropskom parlamentu o Srbiji: Rasprava o padu nadstrešnice i studentskim protestima, Kos pozvala na mir sa obe strane
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Borko Stefanović za „Danas“ iz Strazbura nakon zastrašujućeg izveštaja o Srbiji u Evropskom parlamentu
Danas pre 2 satajoš 2 povezane