Povezane vesti
Neizvesne prognoze: Teško stanje žene (54) koju je udario kamion
Blic 28.10.2019
Mila Bijelić (54) iz Rogolja kod Gradiške, koja je kao biciklista povređena u saobraćajnoj nezgodi, priključena je na aparate za veštačko disanje i sve dalje prognoze njenog zdravstvenog stanja su neizvesne, saopšteno je iz Univerzitetskog kliničkog… »
Vozila bicikl, a onda ju je pokosio "citroen"
Alo 28.10.2019
Užas na putu. Mila Bijelić (54) iz Gradiške teško je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na regionalnom putu Nova Topola – Čatrnja, saopštili su iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka. Oni su pojasnili da se nesreća dogodila oko 18.15… »
Teško povređena: Ženu (54) na biciklu udario "sitroen"
Blic 28.10.2019
Mila Bijelić (54) iz Gradiške teško je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na regionalnom putu Nova Topola – Čatrnja, saopštili su iz Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka. Oni su pojasnili da se nesreća dogodila oko 18.15 časova, piše… »
Vesti dana »
Štrajk grčkih carinikaa prelazima sa Severnom Makedonijom najavljen za sutra
Beta pre 6 satijoš 27 povezanih
Spasioci evakuisali tijela dvoje planinara iz BiH na Elbrusu, potraga za još troje privremeno obustavljena
Slobodna Evropa pre 1 danjoš 47 povezanih





