Povezane vesti
Knežević obišao rekonstruisane saobraćajnice na Petrovaradinu, radovi od 125 miliona dinara
Telegraf 28.10.2019
"Novi Sad je grad kulture i budućnosti, a pre svega, to je grad mladih. Takođe, ovo je i grad investicija" Ministar privrede Goran Knežević obišao je sa gradonačelnikom Novog Sada Milošem Vučevićem rekonstruisane ulice u sklopu Petrovaradinske tvrđave… »
Vučević: Želimo da podgrađe Petrovaradina bude pešačka zona
RTV 28.10.2019
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar privrede Goran Knežević danas su u Petrovaradinu obišli ulice Prote Mihaldžića, Vatroslava Lisinskog i Vladimira Nazora čiju su rekonstrukciju zajednički finansirali Ministarstva privrede i… »
Grad i Ministarstvo privrede zajedno obnovili podgrađe Petrovaradina
Dnevnik 28.10.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i ministar privrede Goran Knežević obišli su lokalitete u Petrovaradinu gde su nedavno završeni radovi na izgradnji ulica Prote Mihaldžića, dela Lisinskog i dela ulice Vladimira Nazora, a te radove su zajednički… »
Završeni radovi u delu Podgrađa, planira se da Beogradska ulica postane šetalište (FOTO)
Moj Novi Sad 28.10.2019
Kako javljaju iz Kabineta gradonačelnika Novog Sada, Miloš Vučević i ministar privrede Goran Кnežević obišli su danas lokalitete u Petrovaradinu gde su nedavno završeni radovi na izgradnji ulica Prote Mihaldžića, dela Lisinskog i dela ulice Vladimira… »
Vesti dana »
Požar u Deliblatskoj peščari: Velika borba s vatrom kod Kajtasova i Grebenca, vetar otežava gašenje
Insajder pre 26 minutajoš 63 povezane
Vlada Srbije odlučila da minimalna cena rada bude povećana na 405 dinara po radnom satu
Radio sto plus pre 6 minutajoš 28 povezanih
Srbija na udaru toplotnog talasa i novih požara: Deliblatska peščara i Šangaj pod vatri
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 75 povezanih
Dr Milić: Za 10 godina dodeljeno 238.890 državljanstava Srbije, “SNS sprema neviđenu izbornu krađu”
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 21 povezana
Brutalni upad u stan u Nišu: Pretukli muškarca, pretili mu nožem i oteli novac i automobil
Euronews pre 1 satjoš 19 povezanih




