Povezane vesti

Ben o novom ugovoru: Zainteresovan sam, uprava se pita

Ben o novom ugovoru: Zainteresovan sam, uprava se pita

N1 Info 29.10.2019
Napadač Crvene zvezde El Fardu Ben ne isključuje mogućnost ostanka u Ljutice Bogdana i narednim sezonama. Benu na leto ističe ugovor sa crveno-belima, a igrač sa Komorskih Ostrva ne bi imao ništa protiv da se saradnja produži. "Od kluba zavisi da… »
Ben poslao jasnu poruku upravi Zvezde: Ovde sam, hoću da ostanem!

Ben poslao jasnu poruku upravi Zvezde: Ovde sam, hoću da ostanem!

Mondo 29.10.2019
Reprezentativac Komorskih Ostrva El Fardu Ben "namignuo" rukovodstvu Crvene zvezde. Na kraju sezone ističe mu ugovor sa beogradskim klubom. Reprezentativac Komorskih Ostrva El Fardu Ben "namignuo" rukovodstvu Crvene zvezde. Na kraju sezone ističe mu… »
Ben poslao poruku Zvezdinoj upravi: Do juna sam ovde, zainteresovan sam za novi ugovor

Ben poslao poruku Zvezdinoj upravi: Do juna sam ovde, zainteresovan sam za novi ugovor

Mozzart sport 29.10.2019
„Grupa u Ligi šampiona nam je lakša nego prošle godine“, poručio reprezentativac Komorskih Ostrva. Ne jednom, nego sa obe noge El Fardu Ben je u finišu prelaznog roka bio u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Crvena zvezda je dogovorila njegovu… »
Ben poslao jasnu poruku Zvezdi, hoće li ga uprava poslušati?

Ben poslao jasnu poruku Zvezdi, hoće li ga uprava poslušati?

Sportske.net 29.10.2019
Napadač ne očajava. Usled velikog broja stranih igrača i ograničenja prilikom registrovanja fudbalera za Ligu šampiona, jedna od "žrtvi" u Crvenoj zvezdi je i El Fardu Ben. Reprezentativac Komorskih ostrva je dugo bio nadomak prelaska u Emirate, ali… »
Snažna poruka zvezdinog fudbalera: Ben je imao šta da kaže upravi Zvezde o odlasku iz kluba…

Snažna poruka zvezdinog fudbalera: Ben je imao šta da kaže upravi Zvezde o odlasku iz kluba…

Hot sport 29.10.2019
Jedan od najboljih stranaca u redovima Crvene zvezde spreman je na produžetak saradnje sa crveno-belima uprkos interesovanju stranih klubova. Kako je HotSport juče najavio za El Fardu Bena postoji interesovanje Al Vahde iz Saudijske arabije i kineskog… »

Vesti dana »