Povezane vesti
„Na Drini ćuprija“ najbolja predstava na „Borinim pozorišnim danima“
Jug press 29.10.2019
VRANJE Predstava Srpskog narodnog pozorišta iz Novog Sada, „Na Drini ćuprija“ Ive Andrića, koju je režirao Kokan Mladenović, po oceni publike proglašena je za najbolju na „39. Borinim pozorišnim danima“ koji su, u ponedeljak, završeni u Vranju. Predstava… »
Vranjanci zatvorili borine dane, najbolja predstava Na Drini ćuprija (foto) Foto Galerija
OK radio 29.10.2019
Vranje - Poslednje večeri „Borinih pozorišnih dana“, ansambl vranjskog teatra odigrao je „Nečistu krv“ po motivima romana Bore Stankovića, u dramatizaciji Tijane Grumić i režiji Juga Đorđevića. Komad čija je premijera izvedena neposredno pre početka… »
Predstavu „Na Drini ćuprija“ publika proglasila najboljom
Jugmedia 29.10.2019
Ovogodišnji 39. „Borini pozorišni dani“, koji su u Vranju Bori u čast održani u obnovljenoj zgradi Talijinog hrama, su završeni. Ovaj pozorišni festival zvanično je zatvorio predsednik Skupštine grada Dejan Tričković, a na završnoj večeri glumački… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i toplo do 35 stepeni, od utorka osveženje sa pljuskovima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 30 povezanih
Opozicija o zapaljenom automobilu tužioca: Politika zastrašivanja, hitno saopštiti ime počinioca
Beta pre 2 satajoš 33 povezane
Zemljotres u Indoneziji: 53 žrtve i proglašeno vanredno stanje
Naslovi.ai pre 2 satajoš 28 povezanih
Operativni tim: Od 40 požara u Srbiji nisu lokalizovani samo oni u Deliblatskoj peščari i na Stolovima
Insajder pre 4 minutajoš 18 povezanih




