Povezane vesti
Dvojica uhapšena zbog šumske krađe kod Leskovca
Južne vesti 29.10.2019
Leskovačka policija uhapsila je dvojicu muškaraca zbog sumnje da su tokom 2018. i 2019. godine kod Lipovice bespravno posekli 250 bukovih stabala. Za krivično delo šumska krađa terete se 40-godišnji N. K. i 4 godine mlađi N. K. iz Kosovke Kamenice koji… »
Dvojica uhapšena zbog bespravne seče 250 bukovih stabala
Dnevnik 29.10.2019
LESKOVAC: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su N. K. (40) i N. K. (36) iz okoline Kosovske Kamenice, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili više krivičnih dela šumska krađa. Sumnja se da su njih dvojica, u više navrata… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO Građani ispred suda čekaju odluku o pritvoru: Studenti pozvali ujutru na novo okupljanje
Radio 021 pre 4 minutajoš 31 povezana

Mvp Evropskog prvenstva Nikola Kusturica: Ovo će se pamtiti ceo život
Dnevnik pre 3 satajoš 33 povezane

Ponovo uhapšen tviteraš Marko M., poznatiji kao Kristal Met Dejmon
Radio 021 pre 6 satijoš 59 povezanih

Sastanak Putina i Trampa na Aljasci: pregovori o Ukrajini, pismo Melanije Tramp i pripreme za sastanak u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 209 povezanih

Pomeraju se oblaci, ovde će pljuštati u naredna 2 sata! Nižu se upozorenja RHMZ: Upaljen i meteoalarm zbog ovih opasnih pojava
Blic pre 44 minutajoš 45 povezanih