Povezane vesti

Gavrilović: Imperativ pobeda nad Himkijem, na bilo koji način

Gavrilović: Imperativ pobeda nad Himkijem, na bilo koji način

Danas 30.10.2019
Trener košarkaša Crvene zvezde Andrija Gavrilović rekao je danas da je imperativ pobeda nad Himkijem u Evroligi na bilo koji način. „Radio sam sedam godina u Himkiju i za taj klub me vežu brojne uspomene, osvojili smo i dva trofeja Evrokupa i… »
Trener Crvene zvezde: Moramo da pobedimo Himki, na bilo koji način!

Trener Crvene zvezde: Moramo da pobedimo Himki, na bilo koji način!

Hot sport 30.10.2019
Košarkaši Crvene zvezde vratili su se u sredu u Beograd i počeli pripreme za drugi meč duplog programa ove nedelje, utakmicu 6. kola Evrolige sa Himkijem iz Moskve. Crveno-beli će do utakmice koja se igra u hali ‘Aleksandar Nikolić’ trenirati… »
„Zvezdaš sam...” Ovako je Micić započeo, a onda poslao poruku koja će oduševiti „delije”

„Zvezdaš sam...” Ovako je Micić započeo, a onda poslao poruku koja će oduševiti „delije”

Sportal blic 29.10.2019
Još jedan poraz - ukupno četvrti u Evroligi u ovoj sezoni - zabeležili su igrači Crvene zvezde. Oni su u Istanbulu izgubili od Efesa sa 85:70 i tako napravili lošu uvertiru za meč protiv Himkija koji se igra već u četvrtak od 19 sati u dvorani… »
Neka se spremi Zvezda: Aleksej Šved vodio Himki preko stotke pred gostovanje u Beogradu!

Neka se spremi Zvezda: Aleksej Šved vodio Himki preko stotke pred gostovanje u Beogradu!

Sportal blic 29.10.2019
Crvena zvezda je izgubila od Efesa sa 85:70 u Istanbulu i nije napravila dobru uvertiru pred naredni, šesti meč u Evroligi, koji igraju za manje od 48 sati protiv Himkija u dvorani „Aleksandar Nikolić”. Ta utakmica se igra u četvrtak od 19 sati… »
Micić ugasio zvezdu: Crveno-beli poraženi u Istanbulu

Micić ugasio zvezdu: Crveno-beli poraženi u Istanbulu

Večernje novosti 29.10.2019
Srpski reprezentativac sa 26 poena oduzeo šansu za iznenađenje svom bivšem timu. Sledi meč sa Himkijem. MOŽDA bi Crvena zvezda donela sa Bosfora zlatnu pobedu da Efes u timu nema njenog bovšeg igrača i večnog navijača. Naš šampion iskobeljao se… »
Zvezda izgubila od Efesa u Istanbulu

Zvezda izgubila od Efesa u Istanbulu

Danas 29.10.2019
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras od Efesa u Istanbulu sa 70:85 (9:21, 17:17, 25:18, 19:29) u petom kolu Evrolige. Najefikasniji u Zvezdi bio je Lorenco Braun sa 18 poena, dok je Branko Lazić ubacio devet. Efes je do trijumfa predvodio… »

Vesti dana »