Povezane vesti
Fenomenalna ideja: Kazna za pijane vozače - rad u mrtvačnici i bolnicama
Mondo 30.10.2019
Rad u mrtvačnici i u bolnicama ubuduće će biti kazna za vozače koje policija uhvati pijane za volanom u Moldaviji. Rad u mrtvačnici i u bolnicama ubuduće će biti kazna za vozače koje policija uhvati pijane za volanom u Moldaviji. Moldavske vlasti muku… »
Pijane vozače za kaznu šalju da rade u mrtvačnici
Radio 021 30.10.2019
Moldavske vlasti muku muče s pijanim vozačima. Sada, prema novom programu suzbijanja opšteg alkoholizma i vožnje u pijanom stanju, vozači koje policija uhvati pijane za volanom mogu ući u poseban program kako ne bi ostali bez vozačke dozvole. Program… »
Vesti dana »

Protesti u Srbiji: Studenti koji su blokirali Filozofski fakultet u Novom Sadu izbačeni iz zgrade, okupljaju se građani
NIN pre 57 minutajoš 28 povezanih

U vojvodini koverte tanje Novosađani u proseku kući odneli oko 120 hiljada dinara, a evo u kom gradu su zarade ispod proseka
Dnevnik pre 17 minutajoš 14 povezanih