Povezane vesti
Uhapšene tri osobe iz Prijepolja zbog zloupotrebe službenog položaja
Sandžak press 30.10.2019
U Kraljevu uhapšene tri osobe iz Prijepolja, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo zloupotreba službenog položaja. Sumnja se da su oni u martu 2016. godine, kao članovi Komisije za utvrđivanje poreza na prenos apsolutnih prava –… »
Službenici Poreske uprave nisu predmet istrage
Glas Zapadne Srbije 30.10.2019
Prijepolje – Troje službenika zaposlenih u filijali Poreske uprave u Prijepolju juče je nakon informativnog razgovora pušteno kući. Oni su kako nezvanično saznajemo, dali izjave u svojstvu građana i protiv njih nije doneta odluka o pokretanju bilo kakvog… »
Vesti dana »
RHMZ je upravo objavio detaljnu vremensku prognozu, spremite se za ledeni udar! Sneg stiže u Beograd, zna se i tačan dan
Blic pre 6 satijoš 2 povezane
Određen pritvor trojici osumnjičenih u vezi sa zaplenom pet tona droge! Na saslušanju se branili ćutanjem, organizator kriminalne grupe i dalje u bekstvu
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
Najmanje trideset osoba povređeno u sukobima policije i demonstranata u Torinu
Insajder pre 5 satijoš 3 povezane
Oskrnavljeno srpsko groblje u selu kod Vučitrna: Albanci pustili stoku, životinje oborile cveće i srpske zastave (foto)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana



