Povezane vesti

Pismo majke iz Beograda osnovnoj školi napravilo ršum Na mrežama: Ja kao roditelj ne dozvoljavam da moje dete slavi Noć…

Pismo majke iz Beograda osnovnoj školi napravilo ršum Na mrežama: Ja kao roditelj ne dozvoljavam da moje dete slavi Noć…

Kurir 30.10.2019
BEOGRAD - Na društvenim mrežama u Srbiji pojavilo se pismo majke D.M. iz Beograda koja se obratila jednoj osnovnoj školi povodom proslave tzv. Noći veštica. “Poštovani, povodom vaše sugestije da deca 31.10. u školu donesu rekvizite kojim bi… »
Sveti Luka ili Noć veštica: Pismo majke koje je podelilo Srbiju (anketa)

Sveti Luka ili Noć veštica: Pismo majke koje je podelilo Srbiju (anketa)

Mondo 30.10.2019
Pismo jedne majke iz Beograda izazvalo je veliku polemiku na društvenim mrežama u Srbiji. Prenosimo vam njenu objavu na Facebook-u u celosti... Pismo jedne majke iz Beograda izazvalo je veliku polemiku na društvenim mrežama u Srbiji. Prenosimo vam… »
Ja kao roditelj ne dozvoljavam da moje dete slavi Noć veštica na Svetog Luku: Ogorčena majka zapalila društvene mreže

Ja kao roditelj ne dozvoljavam da moje dete slavi Noć veštica na Svetog Luku: Ogorčena majka zapalila društvene mreže

Večernje novosti 30.10.2019
Na društvenim mrežama u Srbiji pojavilo se pismo majke D.M. iz Beograda koja se obratila osnovnoj školi povodom proslave tzv. Noći veštica. Na društvenim mrežama u Srbiji pojavilo se pismo majke D.M. iz Beograda koja se obratila osnovnoj školi… »

Vesti dana »