Povezane vesti
Protest udruženja "Car Go"
RTS 30.10.2019
Udruženje građana "Car Go" održalo je protest ispred Policijske uprave za Grad Beograd u Bulevaru despota Stefana. Zahtevali su da se ispita postupanje policije prilikom oduzimanja vozila i hapšenja osam članova udruženja. Predsednik Udruženja "Car Go"… »
CarGo: Policija da se uzdrži od nezakonitih naređenja
Dnevnik 30.10.2019
BEOGRAD: Udruženje građana "CarGo" održalo je danas miran protest ispred zgrade Policijske uprave za grad Beograd sa koga je zatraženo da se ispita neprimereno postupanje policije prilikom akcije, kako je navedeno, nelegalnog oduzimanja vozila prošlog… »
CarGo: Stop policijskoj brutalnosti, nećemo dozvoliti da nam lomite lobanje
Mondo 30.10.2019
Stotinak članova udruženja "Kargo" održalo je danas miran protest "Stop crvenim kačketima" ispred Policijske uprave za Grad Beograd, tražeći da se ispita postupanje policije prilikom prošlonedeljne akcije oduzimanja vozila i hapšenja. Stotinak članova… »
Članovi Udruženja CarGo-a ispred Policijske uprave Beograda da predaju pritužbu
Novi magazin 30.10.2019
Predstavnici Udruženja i kompanije CarGo Aleksandar Vučić i Vuk Guberinić danas su se zajedno s članovima tog udruženja okupili ispred Uprave policije za grad Beograd kako bi predali pritužbu. Pritužba se odnosi na "nesavestan i nezakonit rad i… »
Vesti dana »

Počeo protest na Zvezdari: Blokirana raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Batutove ulice
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 45 minutajoš 1 povezana