Povezane vesti

"Neka jasno i glasno kaže da njega rezultati briselskog dijaloga ne obavezuju"

B92 30.10.2019
Beograd -- Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić obratio se u sredu lideru Samoopredeljenja i kandidatu za premijera Kosova Albinu Kurtiju. On je Kurtija pozvao da "javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištin prema Srbima"… »

Đurić pozvao Kurtija da javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima

Novi magazin 30.10.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić pozvao je danas lidera Samoopredeljenja i kandidata za premijera Kosova Aljbina Kurtija da "javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima", jer onda ni Srbija više "neće… »

Đurić: Kurti da kaže da ga sporazumi iz Brisela ne obavezuju

Blic 30.10.2019
Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić pozvao je lidera "Samoopredeljenja" Aljbina Kurtija, potencijalnog kosovskog premijera, da javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima jer, ako je tako, "onda da ni mi nemamo više… »

Đurić: Kurti da se javno izjasni

Dnevnik 30.10.2019
BEOGRAD: Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić pozvao je danas lidera pokreta Samoopredeljenje Aljbina Kurtija da javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima, jer, ako je tako, onda ni Beograd nema više nikakvih… »

Đurić: Kurti opsednut proterivanjem svega što je srpsko

RTS 30.10.2019
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić u saopštenju za javnost poziva Aljbina Kurtija "da javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima, jer, ako je tako, onda da ni mi nemamo više nikakvih obaveza prema… »

Kurti javno da kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima! Đurić: Međunarodna zajednica treba da zna ko…

Kurir 30.10.2019
Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić pozvao je lidera Samoopredeljenja Aljbina Kurtija, potencijalnog kosovskog premijera, da javno kaže da ne želi da primenjuje obaveze Prištine prema Srbima, jer, ako je tako, kaže, onda da ni mi nemamo više… »

Vesti dana »