Povezane vesti
Fajon: Ozbiljne brige Brisela zbog Kineza, poslova s prodajom oružja, medija...
N1 Info 31.10.2019
Kopredsedavajuća Parlamentarnom odboru za stabilizaciju i pridruživanje EU-Srbija Tanja Fajon za N1 je rekla da u Briselu postoji velika zabrinutost kad je u pitanju sloboda medija, jer nije bilo, kako ocenjuje, ni malo napretka. Navela je da očekuje da… »
Fajon upozorila Vučića na slobodu medija u Srbiji
Al Jazeera 31.10.2019
Europarlamentarka Tanja Fajon pohvalila je izradu medijske strategije koju usaglašavaju predstavnici vlade i mediji. Predsjednica odbora Europskog parlamenta za stabiliziranje i pridruživanje Srbije Europskoj uniji, Tanja Fajon izrazila je u četvrtak, na… »
Fajon: Obnavljanje dijaloga Beograda i Prištine prioritet
Danas 31.10.2019
Završena sednica Parlamentarnog odbora za stabilizaciju i pridruživanje u Skupštini Srbije “Jako smo razočarani što nema napretka u dijalogu između Beograda i Prištine i što je čitav proces u blokadi. Prioritet nam je da se obnovi dijalog i da obe strane… »
Vesti dana »
Krivične prijave i istraga protiv bivše direktorke i zamenice direktorke Zavoda za zaštitu spomenika kulture
Politika pre 7 minutajoš 28 povezanih
Obnovljen tranzit nafte kroz Družbu: Ukrajina ponovo snabdeva Mađarsku i Slovačku
Nova pre 2 satajoš 36 povezanih
Tramp hteo da upotrebi nuklearno oružje?! General mu odbrusio, pa ga izbacio sa sastanka u Beloj kući
Mondo pre 11 minutajoš 29 povezanih
Prizor kod Priboja koji niko ne želi da vidi: Sneg prekrio tek rascvetalo voće
Telegraf pre 37 minutajoš 37 povezanih




