Povezane vesti
Stric Ljuba mi je za Batu Stojkovića rekao: “Ne može da postane glumac kad menja tri košulje tokom predstave”. A moj…
Nedeljnik 31.10.2019
Foto Igor Pavicevic Dramski prvak, nekadašnji upravnik Narodnog pozorišta u Beogradu Ljubivoje Tadić zbog duga prema banci od više od 37.000 franaka za kredit koji je, tvrdi, otplatio, našao se u situaciji da može da ostane bez svega što ima… »
Životna drama Ljube Tadića; Istina o zagađenju vazduha; Prva kolumna Boška Jakšića – Izašao je novi Nedeljnik
Nedeljnik 31.10.2019
Fotografije: Igor Pavićević; Profimedia TADIĆ – Ljubivoje Tadić, jedan od najvoljenijih glumaca, dramski prvak, nekadašnji upravnik i dobri duh Narodnog pozorišta u Beogradu, našao se u ulozi koju ni Breht, ni Harms, ni Kafka nisu mogli da… »
Vesti dana »

„Osobe s belim šlemovima na glavama beže s ulice tik pred zvučni udar“
Nova pre 42 minutajoš 31 povezana

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 23 satajoš 9 povezanih

Očajnom ocu iz kočana stigle strašne vesti Od jutra tragao za ćerkom koja je bila u diskoteci, saopštili mu da je mrtva:Ovo je Lepa koja nije uspela da se spasi
Kurir pre 42 minutajoš 233 povezane

Odata počast poginulima u Novom Sadu, Jagodinci i Kragujevčani dočekali studente i maturante
RTS pre 30 minutajoš 71 povezana