Povezane vesti
Od sutra prijavljivanje za učešće u programu promocije preduzetništva i samozapošljavanja
Beta video 31.10.2019
BEOGRAD - Novoosnovani preduzetnici, poljoprivredna gazdinstva, mikro i mala preduzeća starosti do dve godine, kao i svi zainteresovani za započinjanje sopstvenog biznisa i razvoj poslovanja u Srbiji od sutra će moći da se prijave za učešće u novom… »
Želite da pokrenete biznis? Imate na raspolaganju 300 miliona dinara
Telegraf 31.10.2019
Program je novi, razvojni podsticaj privredi Srbije. Novoosnovanim preduzetnicima, poljoprivrednim gazdinstvima, mikro i malim privrednim društvima starosti do dve godine, kao i svima koji su zainteresovani za započinjanje sopstvenog biznisa i razvoj… »
Vesti dana »

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Nezapamćeno! Turska se prži na rekordnih 50,5 °c: Vrućine i požari prete zemlji u najtoplijem julu u poslednjih 55 godina
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 7 satijoš 1 povezana