Povezane vesti
Ombudsman kontroliše rad Grada Beograda zbog deponije u Vinči
RTS 01.11.2019
Zaštitnik građana je pokrenuo postupak kontrole rada Gradske uprave Beograda zbog medijskih navoda da se na deponiji u Vinči pojavio otvoreni požar. Na osnovu informacija iz medija da se na deponiji Vinča pojavio novi otvoreni požar koji može uticati na… »
Zaštitnik gradjana pokrenuo postupak zbog požara u Vinči
Beta video 01.11.2019
BEOGRAD - Zaštitnik gradjana je na sopstvenu inicijativu pokrenuo postupak prema upravi Grada Beograda kako bi se utvrdile činjenice o požaru na gradskoj deponiji Vinča, izjavio je danas agenciji Beta ombudsman Zoran Pašalić.… »
Zaštitnik građana pokrenuo postupak zbog požara u Vinči
N1 Info 01.11.2019
Zaštitnik građana je na sopstvenu inicijativu pokrenuo postupak prema upravi Grada Beograda kako bi se utvrdile činjenice o požaru na gradskoj deponiji Vinča, izjavio je agenciji Beta ombudsman Zoran Pašalić. "Najvažnije nam je da se građani pravovremeno… »
Zaštitnik građana pokrenuo postupak zbog požara u Vinči
Danas 01.11.2019
Zaštitnik građana je na sopstvenu inicijativu pokrenuo postupak prema upravi Grada Beograda kako bi se utvrdile činjenice o požaru na gradskoj deponiji Vinča, izjavio je danas agenciji Beta ombudsman Zoran Pašalić. „Najvažnije nam je da se gradjani… »
Vesti dana »

Zelenski: Ukrajina podržava zajedničku izjavu evropskih lidera o miru
RTV pre 55 minutajoš 21 povezana

Danas hitna sednica Saveta bezbednosti zbog izraelskog plana da okupira Gazu
Radio 021 pre 1 satjoš 7 povezanih

AMSS: Saobraćaj danas pojačanog intenziteta ka Mađarskoj i Hrvatskoj
Danas pre 2 satajoš 8 povezanih