Povezane vesti

Migranti dolaze u Bosnu kao kolonisti

Migranti dolaze u Bosnu kao kolonisti

Politika 02.11.2019
BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više deluju kao kolonisti koji nisu samo u prolazu, već da je neko planirao da ovde i ostanu. Dodik kaže da je došlo vreme na koje je upozoravao - da se BiH neće… »
Dodik: Migranti su sve više kao kolonisti

Dodik: Migranti su sve više kao kolonisti

Večernje novosti 02.11.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više deluju kao kolonisti koji nisu samo u prolazu, već da je neko planirao da ovde i ostanu. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više… »
Dodik o migrantima: Sve više deluju kao kolonisti, kao da je neko planirao da ovde i ostanu

Dodik o migrantima: Sve više deluju kao kolonisti, kao da je neko planirao da ovde i ostanu

Kurir 02.11.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više deluju kao kolonisti koji nisu samo u prolazu, već da je neko planirao da ovde i ostanu. Dodik kaže da je došlo vreme na koje je upozoravao - da BiH neće moći da se… »
Dodiku migranti liče na kolonizatore

Dodiku migranti liče na kolonizatore

N1 Info 02.11.2019
Član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da mu migranti sve više deluju kao kolonizatori koji nisu samo u prolazu, već je neko planirao da u Bosni i Hercegovini i ostanu. On je predložio da migranti i novac koji nudi EU ostalim državama za… »
Dodik: Migranti su sve više kao kolonisti

Dodik: Migranti su sve više kao kolonisti

RTV 02.11.2019
BANJA LUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više deluju kao kolonisti koji nisu samo u prolazu, već da je neko planirao da ovde i ostanu. Dodik kaže da je došlo vreme na koje je upozoravao - da se BiH neće… »
Dodik: Migrantska kriza mi sve više liči na proces kolonizacije

Dodik: Migrantska kriza mi sve više liči na proces kolonizacije

Slobodna Evropa 02.11.2019
Član Predsjedništva BiH iz RS-a Milorad Dodik izjavio je da mu migranti sve više djeluju kao kolonizatori koji nisu samo u prolazu, "već je neko planirao da ovdje i ostanu". "Migrantska kriza mi sve više liči na proces kolonizacije, koji smo imali… »

Vesti dana »