Povezane vesti
Mladić iz Niša uhapšen zbog prodaje droge
Južne vesti 02.11.2019
Marihuanu, tablete MDMA i vagicu za precizno merenje policija je pronašla u stanu 19-godišnjaka iz Niša, koji je potom uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. U policiji navode da je u… »
Uhapšen diler u Nišu: Policajci u stanu osumnjičenog pronašli tablete MDMA, marihuanu
Kurir 02.11.2019
Policija je, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Nišu, uhapsila S. M. (19) iz tog grada pošto je u njegovom stanu pronašla 20 tableta MDMA, oko 60 grama marihuane, kao i vagicu sa tragovima opojnih droga. Zbog sumnje da je izvršio krivično delo… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Demonstracije u Tel Avivu zbog izraelskog plana za preuzimanje Gaze: Desetine hiljada traži kraj rata i oslobađanje talaca (foto)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 33 minutajoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 6 satijoš 1 povezana