Povezane vesti

Rutinska pobeda Novaka u finalu za 34. Masters titulu!

Rutinska pobeda Novaka u finalu za 34. Masters titulu!

Vesti online 03.11.2019
Novak Đoković je pobedio Denisa Šapovalova u finalu Mastersa u Parizu i tako osvojio 34. titulu na turnirima Masters serije. Srpski teniser je slavio u dva seta 6:3, 6:4 za samo 65 minuta. Po brejk u svakom setu bili su dovoljni da Đoković odnese… »
Navijači oduševljeni, pljušte pohvale na Tviteru!

Navijači oduševljeni, pljušte pohvale na Tviteru!

Vesti online 03.11.2019
Novak Đoković je pobedio Denisa Šapovalova u finalu Mastersa u Parizu i tako osvojio 34. titulu na turnirima Masters serije. Po broju titula približio se Rafaelu Nadalu (35), a na radost navijača nastavio sa dobrim partijama i pokazao da neće tako… »
Poslednji poen na turniru i Novakova reakcija za kraj u Parizu (VIDEO)

Poslednji poen na turniru i Novakova reakcija za kraj u Parizu (VIDEO)

Vesti online 03.11.2019
Novak je osvojio 34. Masters titulu. Srpski teniser je pobedio Denisa Šapovalova u finalu Mastersa u Parizu i tako obradovao veliki broj navijača širom sveta. Olako je završio ovaj duel, a u nastavku pogledajte poslednji poen koji su odigrali kao i… »
Đoković peti put osvojio titulu u Parizu

Đoković peti put osvojio titulu u Parizu

Sportski žurnal 03.11.2019
Beograđanin će od ponedeljka ipak biti drugi na ATP listi, na čelu će biti Rafael Nadal. Novak Đoković je za 65 minuta u finalu mastersa u Parizu pobedio Kanađanina Denisa Šapovalova 2:0 (6:3, 6:4) i peti put slavio u Gradu svetlosti. Drugi gem je… »
Majstorski: Đoković rutinski do pete titule u Parizu

Majstorski: Đoković rutinski do pete titule u Parizu

N1 Info 03.11.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je petu titulu na Mastersu u Parizu! Srbin je u velikom finalu savladao mladog Kanađanina Denisa Šapovalova sa 6:3, 6:4. Srbin je u 50. finalu na turnirima iz serije 1.000 došao do 34. Masters titule… »
Evo kako Đoković najbrže može opet da postane prvi teniser sveta!

Evo kako Đoković najbrže može opet da postane prvi teniser sveta!

Mondo 03.11.2019
Šta je potrebno da Novak uradi da bi bio prvi na kraju sezone. Nije nemoguće... Šta je potrebno da Novak uradi da bi bio prvi na kraju sezone. Nije nemoguće... 2009, 2013, 2014, 2015. i 2019. To su godine u kojima je Novak Đoković trijumfovao na… »
Đoković srećan zbog petog trijumfa u Parizu

Đoković srećan zbog petog trijumfa u Parizu

Novi magazin 03.11.2019
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je srećan što je osvojio trofej Mastersa u Parizu i da mu ta pobeda mnogo znači. "Bio je to jedan od najboljih mečeva koje sam odigrao ove nedelje", rekao je Novak i čestitao finalisti Denisu… »
Kalkulacije za London: Kako Novak može do prvog mesta?

Kalkulacije za London: Kako Novak može do prvog mesta?

N1 Info 03.11.2019
Srpski teniser Novak Đoković i Španac Rafael Nadal boriće se na Završnom mastersu u Londonu za prvo mesto na ATP listi. Đoković je u nedelju osvojio titulu u Parizu, pa će od ponedeljka imati 8.945 bodova, 640 manje od Nadala, koji se zbog povrede… »
‘Pun sam samopouzdanja’: Đoković najavio napad na prvo mesto u Londonu!

‘Pun sam samopouzdanja’: Đoković najavio napad na prvo mesto u Londonu!

Hot sport 03.11.2019
Osvajač Mastersa u Parizu bio je presrećan zbog petog trofeja, kojim je postao rekorder ovog turnira. Đoković je po podizanju pehara dao izjavu koja ohrabruje sve njegove navijače pred poslednji turnir u 2019. godini. – Osećam se odlično, pun sam… »
Ma, najbolji svih vremena! Evo dokaza! Novak Đoković osvojio Pariz, pa ga sada i Federer i Nadal gledaju u leđa!

Ma, najbolji svih vremena! Evo dokaza! Novak Đoković osvojio Pariz, pa ga sada i Federer i Nadal gledaju u leđa!

Sportal blic 03.11.2019
ne samo da je pokorio Pariz, već je tom masters titulom pokazao da mu nema ravnog na svetu - po broju "velikih titula" nadmašio je i Rafaela Nadala i Rodžera Federera. Podsetimo, Đoković je , a ta 34. titula na mastersima uvećala je broj tzv… »
Masters u Parizu: Šapovalov je još ‘zelen’, Đoković dominirao i podigao ‘rogati’ pehar!

Masters u Parizu: Šapovalov je još ‘zelen’, Đoković dominirao i podigao ‘rogati’ pehar!

Hot sport 03.11.2019
Novak Đoković po peti put u karijeri je osvojio Masters u Parizu, pobedom nad Denisom Šapovalovim iz Kanade. Mladi Kanađanin još uvek nije dorastao Novaku Đokoviću. I upravo je to poruka koju je Srbin poslao, ne samo Šapovalovu, već i svim mladim… »
Strašna poruka konkurenciji! Novak Đoković moćno pokorio Pariz, ima da puca na sve strane u Londonu!

Strašna poruka konkurenciji! Novak Đoković moćno pokorio Pariz, ima da puca na sve strane u Londonu!

Sportal blic 03.11.2019
је na maestralan način osvojio titulu u Parizu, deklasiravši Denisa Šapovalova sa 6:3, 6:4 briljantnim nastupom koji je podsećao na igru mačke i miša, istoveremno najаvivši veliku borbu na završnom mastersu u Londonu, na kome će pasti odluka… »
Predaja trona u velikom stilu: Đoković peti put osvojio Pariz!

Predaja trona u velikom stilu: Đoković peti put osvojio Pariz!

Mondo 03.11.2019
Srpski as siguran u svom jubilarnom 50. masters finalu. Srpski as siguran u svom jubilarnom 50. masters finalu. Od ponedeljka više neće biti prvi na svetu, ali Novak Đoković je u velikom stilu predao tron Rafaelu Nadalu: trijumfom u Parizu. Novak… »
Ðoković peti put osvojio Masters u Parizu

Ðoković peti put osvojio Masters u Parizu

Al Jazeera 03.11.2019
Novak Ðoković peti put u karijeri osvojio je Masters u Parizu, pošto je danas u finalu savladao Denisa Shapovalova. Najbolji srpski teniser Novak Ðoković peti put u karijeri osvojio je Masters u Parizu, pošto je danas u finalu savladao Kanađanina… »
Novak puca od samopouzdanja posle titule u Parizu: Odlično sam igrao na turniru

Novak puca od samopouzdanja posle titule u Parizu: Odlično sam igrao na turniru

Večernje novosti 03.11.2019
Kako je turnir odmicao sve sam se bolje osećao. Ovo mi je ohrabrenje pred završni masters turnir u Londonu – rekao je, od ponedeljka, drugi reket sveta. Srpski teniser Novak Đoković rekao je da se odlično oseća posle trijumfa na turniru u Parizu i… »
Novak Đoković osvojio masters u Parizu

Novak Đoković osvojio masters u Parizu

Beta 03.11.2019
Srpski teniser Novak Djoković osvojio je danas turnir masters serije u Parizu. Djoković je u finalu pobedio Denisa Šapovalova iz Kanade sa 2:0 u setovima (6:4, 6:3). Njemu je to 34. titula na turnirima masters serije, a ukupno 77. ATP trofej u… »
Novakovih 10:0 za titulu u Parizu!

Novakovih 10:0 za titulu u Parizu!

Sportske.net 03.11.2019
Srpski teniser se u velikom stilu oprostio od prvog mesta na ATP listi, ali ako ovako nastavi, vrlo brzo će se vratiti tamo gde pripada. Znalo se još pre početka turnira u Parizu da će Novak Đoković prepustiti prvo mesto na ATP listi Rafaelu Nadalu… »
Đoković: Dobro sam igrao, sad me čeka odmor Poslednji poen na turniru i Novakova reakcija za kraj u Parizu (VIDEO)

Đoković: Dobro sam igrao, sad me čeka odmor Poslednji poen na turniru i Novakova reakcija za kraj u Parizu (VIDEO)

Vesti online 03.11.2019
Presrećan je Novak posle osvajanja novog turnira u svojoj karijeri. – Bio je odličan turnir, posebno poslednja tri meča. Dobro sam se osećao kako je turnir odmicao, imao sam dodatno samopouzdanje. Dobro je Denis igrao, obojicu nas je služio servis… »
Zna se ko je gazda u Bersiju: Đoković uzeo 34. masters u karijeri i bacio Nadalu rukavicu u lice

Zna se ko je gazda u Bersiju: Đoković uzeo 34. masters u karijeri i bacio Nadalu rukavicu u lice

Mozzart sport 03.11.2019
Na završnom mastersu vodiće se odlučujuća borba za prvo mesto. Gazda u Bersiju! Pariska dvorana je kao domaći teren za Novaka Đokovića, u kojoj je danas peti put u karijeri podigao šampionski pehar. Stari vuk je bio prejaka „zver“ za mladog… »
Novak zasijao u "gradu svetlosti": Đokovićev peti trofej u Parizu

Novak zasijao u "gradu svetlosti": Đokovićev peti trofej u Parizu

Večernje novosti 03.11.2019
Srpski teniser je posle nešto više od sat vremena igre savladao Kanađanina Denisa Šapovalova 6:3, 6:4. Najbolji srpski teniser Novak Đoković peti put u karijeri osvojio je Masters u Parizu, pošto je u finalu savladao Kanađanina Denisa Šapovalova… »
Kad emocije preplave najboljeg na svetu! Ovako je Novak Đoković reagovao kada je shvatio da je osvojio Pariz /video/

Kad emocije preplave najboljeg na svetu! Ovako je Novak Đoković reagovao kada je shvatio da je osvojio Pariz /video/

Sportal blic 03.11.2019
je dozvolio da ga na delić sekunde emocije preplave u Parizu. Đoković je, podsetimo, na maestralan način osvojio titulu na mastersu u francuskoj prestonici pobedivši Denisa Šapovalova u finalu, ali poseban poen je proslavio na poseban način… »
Rivali su se ovoga plašili! Evo šta je im je Novak Đoković pun samopouzdanja rekao čim je pokorio francusku prestonicu

Rivali su se ovoga plašili! Evo šta je im je Novak Đoković pun samopouzdanja rekao čim je pokorio francusku prestonicu

Sportal blic 03.11.2019
osvojio je masters u Parizu, pošto je ubedljivo i suvereno bio bolji od Denisa Šapovalova sa . Nakon osvojene 34. titule na mastersima, najbolji teniser na svetu je bio, sa razlogom, veoma zadovoljan prikazanom igrom. - Odličan turnir za mene. Kako se… »
Svi znaju ovu igru: Novak pred finale igra – karte! (VIDEO)

Svi znaju ovu igru: Novak pred finale igra – karte! (VIDEO)

Vesti online 03.11.2019
Okršaj između Đokovića i Šapovalova počinje u 15 časova. Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu pobedivši Bugarina Grigora Dimitrova, dok je Denisu Šapovalovu u polufinalu meč predao Rafael Nadal zbog povrede. Duel Srbina i… »
Gangsterske Pripreme za finale! Pogledajte šta Novak Đoković radi sat vremena pred meč za titulu u Parizu /foto/

Gangsterske Pripreme za finale! Pogledajte šta Novak Đoković radi sat vremena pred meč za titulu u Parizu /foto/

Sportal blic 03.11.2019
će u 15 sati izaći na teren dvorane u Bersiju kako bi odigrao veliko finale mastersa u Parizu protiv Kanađanina Denisa Šapovalova. Novak je izgleda sjajno raspoložen pred poslednji meč u Gradu svetlosti. Zajedno sa članovima svog tima, trenerom… »
Finale Đoković - Šapovalov: Hoće li Nole predati tron u velikom stilu?

Finale Đoković - Šapovalov: Hoće li Nole predati tron u velikom stilu?

Mondo 03.11.2019
Srpski as za titulu poslednjeg mastersa sezone u Parizu boriće se sa mladim Kanađaninom kojem je Rafael Nadal predao polufinale bez borbe. Može li da osvoji 34. trofej na ATP turnirima serije 1000? Glasajte u anketi. Srpski as za titulu poslednjeg… »
Đoković ekskluzivno za "Novosti": Da li i kada napušta tenis

Đoković ekskluzivno za "Novosti": Da li i kada napušta tenis

Večernje novosti 03.11.2019
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pričao o Srbiji, porodici i karijeri. OD STALNOG DOPISNIKA: PARIZ PROMUKAO, napuklog glasa, ali i dalje gladan pobeda i trofeja, Novak Đoković je ovih dana u Parizu krčio put ka novim uspesima i titulama. Do… »
Dan za Novaka: Na talonu 34. masters titula i nada u povratak na teniski tron

Dan za Novaka: Na talonu 34. masters titula i nada u povratak na teniski tron

Mozzart sport 03.11.2019
Đoković dobio Šapovalova u sva tri dosadašnja duela. Finale nije onakvo kakvo su svi očekivali, kako se „crtalo“ prethodnih dana. Novak Đoković će biti danas na terenu Bersija, ali sa druge strane mrežice neće biti Rafael Nadal već Denis… »

Vesti dana »