Povezane vesti

Luis Hamilton: Čast mi je biti među velikanima Formule jedan!

Luis Hamilton: Čast mi je biti među velikanima Formule jedan!

Hot sport 04.11.2019
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je večeras posle osvajanja šeste šampionske titule u Formuli 1, da mu je čast što se nalazi medju velikanima tog sporta. – Trka je bila teška, juče je bio težak dan za nas, a Valteri (Botas) je obavio… »
Danas je ovaj preslatki dečak svetski šampion! I to po šesti put! Upisao je svoje prezime u red velikana: Šumaher…

Danas je ovaj preslatki dečak svetski šampion! I to po šesti put! Upisao je svoje prezime u red velikana: Šumaher…

Sportal blic 04.11.2019
Britanski vozač Formule 1 i svetski šampion nekada nije ni slutio kakva ga karijera čeka. u upisao svoje ime u “sendvič” između velikana - sa sedam titula i Huana Manuela Hanđa sa pet. - Preplavile su me emocije. Čast je biti među velikanima -… »
Hamilton posle šeste titule: Čast je biti među velikanima Formule 1

Hamilton posle šeste titule: Čast je biti među velikanima Formule 1

Mondo 04.11.2019
"Kada sam imao šest ili sedam godina, otac mi je rekao da nikada ne odustajem. To je porodični moto", naveo je Britanac nakon što je stigao na samo korak od rekordera Mihaela Šumahera. "Kada sam imao šest ili sedam godina, otac mi je rekao da nikada… »
Mercedes dominirao u SAD: Botasu pobeda, Hamiltonu titula

Mercedes dominirao u SAD: Botasu pobeda, Hamiltonu titula

Večernje novosti 03.11.2019
Britanac je drugim mestom na trci u Ostinu osigurao šestu šampionsku titulu, i sada ima jednu manje od legendarnog Nemca Mihaela Šumahera. Vozač Mercedesa Luis Hamilton osvojio je šestu šampionsku titulu u Formuli 1, pošto je zauzeo drugo mesto u… »
F1: Pobeda Botasa, šampionska titula za Hamiltona

F1: Pobeda Botasa, šampionska titula za Hamiltona

Danas 03.11.2019
Pobednik VN SAD je vozač Mercedesa Valteri Botas, ali je vozač koji je obeležio čitav vikend njegov timski kolega Luis Hamilton koji je drugim mestom danas osvojio šampionsku titulu, šestu u svojoj karijeri, a treću zaredom. Treći je kroz cilj… »
"Tata mi kao: 6-godišnjaku rekao..." Hamiltonu titula, jedna mu nedostaje da izjednači rekord koji drži mihael šumaher!

"Tata mi kao: 6-godišnjaku rekao..." Hamiltonu titula, jedna mu nedostaje da izjednači rekord koji drži mihael šumaher!

Sportal blic 03.11.2019
, vozač Mercedesa, drugim mestom na trci za Veliku nagradu SAD stigao je do titule u šampionatu . To je njegova šesta u nestvarnoj karijeri, pa sada samo jednu zaostaje za neprikosnovenim , koji je u periodu od 1991. do 2012. sedam puta osvajao… »

Vesti dana »