Povezane vesti

Tijana Ajfon usred noći luta ulicama! Uhvaćena u nikad viđenom izdanju!

Tijana Ajfon usred noći luta ulicama! Uhvaćena u nikad viđenom izdanju!

Svet & Skandal 04.11.2019
Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, rešila je da se konačno skrasi, te je nedavno započela zajednički život sa svojim verenikom. Starleta je i dalje veoma aktivna na društvenim mrežama, a sinoć je sve iznandila video snimkom koji je… »
Šeta noću ulicama Beograda, u rukama koferi: Tijana Ajfon nikad nije viđena u ovako šokantnom izdanju, a evo šta je radila…

Šeta noću ulicama Beograda, u rukama koferi: Tijana Ajfon nikad nije viđena u ovako šokantnom izdanju, a evo šta je radila…

Kurir 04.11.2019
Tijana Ajfon mnoge je iznenadila kada je se pojavila u opuštenoj odeći u Beogradu, a u rukama je držala kofere i smeće. Starleta je poznata po tome što voli da se doteruje i šminka, a ovaj put je uhvaćena u izdanju na koje njeni pratioci nisu… »
Ruku sam joj gurnuo na keca: Pavao zaveo Jelenu u krevetu, pa je ostavio kao krpu! Sve je bio deo paklenog plana! (video)

Ruku sam joj gurnuo na keca: Pavao zaveo Jelenu u krevetu, pa je ostavio kao krpu! Sve je bio deo paklenog plana! (video)

Kurir 04.11.2019
Pavao Vladilo zaveo je Jelenu Golubović, a sada je otkrio da je sve bio deo njegovog plana. Naime, ona je vrežala Vladilovu porodicu, provocirala ga, a sada ju je on dodirivao ispod jorgana, što su svi mogli da vide. "Ja sam njoj sada sve vratio za sve… »
Katarina Živković iznela najintimniji detalj iz kreveta: Pevačica je ovo svaki put govorila u toku vrele akcije, a evo zbog…

Katarina Živković iznela najintimniji detalj iz kreveta: Pevačica je ovo svaki put govorila u toku vrele akcije, a evo zbog…

Kurir 04.11.2019
Katarina Živković mnoge je iznenadila kada je otkrila intiman detalj iz svog privatnog života. Pevačica je u jednoj emisiji dobila pitanje da li je tačno da u toku intimnog odnosa sa dečkom često postavlja pitanje: "Jesam li ti teška?" Ona je… »

Vesti dana »