Повезане вести
Суђење председнику синдиката „ Застава оружје“ због наводног напада на пуковника ВС
Бета 04.11.2019
Пред Основним судом у Крагујевцу води се главни претрес у поступку против председника Самосталног синдиката фабрике „Застава оружје“ Драгана Илића за напад на председника Надзорног одбора фабрике пуковника Војске Србије Ивицу… »
Председник синдиката "Застава оружје" одбацио кривицу за напад на Марјановића
Н1 Инфо 04.11.2019
Пред Основним судом у Крагујевцу води се главни претрес у поступку против председника синдиката фабрике "Застава оружје" Драгана Илића за напад на председника Надзорног одбора фабрике, пуковника Војске Србије Ивицу Марјановића… »
Илић: Напад државе на синдикат и синдикалне слободе
Данас 04.11.2019
У Крагујевцу данас почело суђење председнику Синдиката Заставе оружја Драгану Илићу У Основном суду у Крагујевцу данас је, као што је и било најављено, почео глани претрес у поступку против председника синдикалне организације… »
Вести дана »
НБС одржава стабилност девизног тржишта уз благе осцилације курса динара према евру
Наслови.аи пре 3 минутајош 32 повезане
НИС под санкцијама: Вучић најављује рок и преговори са потенцијалним купцима
Наслови.аи пре 3 минутајош 29 повезаних
Портпарол Европске комисије: Нема унапред одређених рокова за приступање Србије ЕУ, процес је заснован на заслугама
Недељник пре 48 минутајош 20 повезаних
Стефановић (ССП): Једино што Вучић може да каже челницима ЕУ је да је Србију отела мафија
Бета пре 4 сатијош 29 повезаних




