Povezane vesti
Minimum granične kontrole na prelazima Srbije i Mađarske za praznike
Slobodna Evropa 04.11.2019
Ministri unutrašnjih poslova Srbije i Mađarske Nebojša Stefanović i Šandor Pinter dogovorili su se da od 15. decembra do 15. januara granične policije te zemlje primenjuju "sistem minimuma granične kontrole", kako bi putnicima u najvećoj mogućoj meri bio… »
Minimalna kontrola na granici Srbije i Mađarske tokom praznika
RTS 04.11.2019
Granične policije Srbije i Mađarske će od 15. decembra do 15. januara primenjivati sistem "minimuma granične kontrole" kako bi se olakšao i ubrzao prelaz na graničnim prelazima, navedeno je u saopštenju MUP-a. Do dogovora dveju država došlo je nakon… »
Vesti dana »

Oglasio se FSS posle vesti da je preminuo Dejan Milovanović: Ostavio je dubok trag u dresu nacionalnih selekcija
Danas pre 15 minutajoš 1 povezana

Podignuta optužnica za ubistvo Čarlija Kirka, tužilac traži smrtnu kaznu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Fotografije sve demantuju: Ponovo se oglasio MUP: Nema tragova zabranjenih supstanci, samo autorizovana hemijska sredstva u upotrebi
Blic pre 15 minutajoš 2 povezane

Klinički centar Vojvodine: U Urgentni centar 5. i 6. septembra niko nije primljen zbog respiratornih tegoba
Danas pre 4 satijoš 1 povezana