Povezane vesti

Posle svega bila je sigurna da je majka napolju neće čekati! Lea Šekarić otkrila kako je provela prve sate posle Zadruge: A…

Posle svega bila je sigurna da je majka napolju neće čekati! Lea Šekarić otkrila kako je provela prve sate posle Zadruge: A…

Kurir 04.11.2019
Lei Šekarić, ćerki proslavljene sportistkinje Jasne Šekarić, bilo je veoma teško kada je videla kako su ljudi reagovali nakon njenog intimiziranja sa Radetom Lazićem. Po izlasku iz "Zadruge 3" nije verovala da će je majka sačekati jer je trebalo… »
"Mislila sam da me mama neće sačekati" Ćerka Jasne Šekarić otkrila šta se tačno desilo u krevetu sa Nikolom tik pred…

"Mislila sam da me mama neće sačekati" Ćerka Jasne Šekarić otkrila šta se tačno desilo u krevetu sa Nikolom tik pred…

Blic 04.11.2019
Ćerka proslavljene sportistkinje Jasne Šekarić za “Blic” priča da joj je teško palo kada je videla kako su ljudi reagovali na intimne odnose koje je sa Radetom Lazićem imala pred kamerama. Mlada Lea Šekarić u suzama je napustila “Zadrugu… »
Džaba se ponizila pred nacijom: Ćerka Jasne Šekarić prevarila dečka, zadovoljavala jednog, zaljubljena u drugog, a sad…

Džaba se ponizila pred nacijom: Ćerka Jasne Šekarić prevarila dečka, zadovoljavala jednog, zaljubljena u drugog, a sad…

Blic 04.11.2019
Lea Šekarić, streljačica i ćerka proslavljene sportistkinje Jasne Šekarić, ispala je sinoć iz "Zadruge", a za dve nedelje boravka u Beloj kući privukla je veliku pažnju ljubavnim igrarijama sa Radetom Lazićem i Nikolom Orozovićem. Međutim, to… »

Vesti dana »