Povezane vesti
Turski novinari i pisci Ahmet Altan i Nazli Ilidžak pušteni na uslovnu slobodu
Slobodna Evropa 04.11.2019
Turski sud naložio je u ponovljenom postupku puštanje na slobodu turskog novinara i pisca Ahmeta Altana i novinarke i književnice Nazli Ilidžak, javila je državna turska agencija Anadolija. Altana je sud osudio na deset i po godina uslovno, preinačivši… »
Turski pisac i novinar Ahmet Altan pušten na uslovnu slobodu
Novi magazin 04.11.2019
Turski sud je danas u ponovljenom postupku naredio puštanje na slobodu turskog novinara i pisca Ahmeta Altana koga je osudio na preko deset godina uslovno, preinačivši osudu doživotnog zatvora iz prvog, poništenog suđenja. Kako prenosi novinska agencija… »
Vesti dana »
Ko je glavni pretendent za sticanje vlasništva u NIS-u: Emiratska firma ADNOC sve bliža kupovini, preneo FT
Euronews pre 1 satjoš 22 povezane
Hoće li se evro i danas prodavati po 120 dinara: Koliki kurs smeju da zaračunavaju menjačnice
Glas Zaječara pre 3 satajoš 9 povezanih
Epidemija glisti među decom u Srbiji: Pedijatar upozorava na novu pošast pored mutant virusa! Ako je dete nervoznije i ne može da jede, sumnjajte na parazite
Dnevnik pre 3 satajoš 3 povezane
Stefanović (SSP): Vučićeva ideja o ulasku Zapadnog Balkana u EU zvuči neverovatno
Beta pre 33 minutajoš 25 povezanih



