Povezane vesti
Šarčević razgovarao sa tri sindikata o nasilju u školama
Danas 05.11.2019
Ministar prosvete Mladen Šarčević razgovarao je sa predstavnicima Sindikata obrazovanja Srbije, Sindikata radnika u prosveti Srbije i Granskog sindikata Nezavisnost o unapređenju mera za preventivno i interventno reagovanje na različite pojave nasilja… »
Ministarstvo i sindikati: Ne može se govoriti o porastu nasilja u školama već o njegovom prepoznavanju
Novi magazin 05.11.2019
Vršnjačko nasilje nije u porastu u školama Srbije već se može govoriti o njegovoj većoj vidljivosti i prepoznavanju jer škole revnosnije prijavljuju takve i druge rizične situacije, ocenjeno je danas na sastanku ministra prosvete Mladena Šarčevića sa… »
Šarčević: Nasilje u školama nije u porastu nego je vidljivije
Radio 021 05.11.2019
Ministarstvo prosvete je nasilje učinilo vidljivijim i škole revnosnije prijavljuju nasilje i druge nebezbedne situacije. To je rečeno je na sastanku ministra prosvete Mladena Šarčevića i predstavnika Sindikata obrazovanja Srbije, Sindikata radnika u… »
Vesti dana »
SRCE: Načelnik beogradske policije saučestvuje u zločinima dok građane obmanjuje o bezbednosti
Pravo u centar pre 3 satajoš 127 povezanih
Saslušan Veselin Milić u slučaju nestanka Aleksandra Nešovića. Tužilaštvo traži pritvor za bivšeg načelnika beogradske policije - evo za šta se tereti
Kurir pre 15 minutajoš 48 povezanih
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do avgusta
Naslovi.ai pre 3 satajoš 29 povezanih
Boban Rajić Novostima i Politici dodao i NIN - šta još ima u vlasništvu
N1 Info pre 1 satjoš 23 povezane
Vang Ji: Kina poručila Trampu da se kriza na Bliskom istoku ne može rešiti silom
Politika pre 30 minutajoš 78 povezanih



