Povezane vesti
Incko u UN: BiH 13 mjeseci nije formirala vlast
Slobodna Evropa 05.11.2019
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Valentin Incko (Inzko), danas se obratio Vijeću sigurnosti Ujedninjenih nacija, predstavivši svoj redovni polugodišnji izvještaj o stanju provedbe mira u Bosni i Hercegovini, u periodu od aprila do oktobra… »
Incko u SB UN: Koren zastoja u BiH su tri najveće stranke, SNSD, SDA i HDZ
Novi magazin 05.11.2019
Visoki predstavnik za Bosnu i Hercegovinu Valentin Incko izjavio je danas pred Savetom bezbednosti Ujedinjenih nacija da su koren zastoja u BiH tri najveće nacionalne stranke, Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD), Stranka demokratske akcije (SDA) i… »
"Koren zastoja su SNSD, HDZ i SDA": Šta je sve Visoki prestavnik za BiH rekao u Savetu bezbednosti UN
Blic 05.11.2019
Visoki predstavnik za Bosnu i Hercegovinu Valentin Incko je podnoseći 56. izveštaj generalnom sekretaru Ujedinjenih nacija o stanju provođenja mira izjavio kako su koren zastoja u BiH tri najveće nacionalne stranke, SNSD, HDZ i SDA. U Savetu bezbednosti… »
Vesti dana »

SAD su ušle u budžetsku blokadu, poremećen rad savezne administracija
Beta pre 44 minutajoš 25 povezanih

Kiša se večeras pretvara u sneg! Rhmz upalio popalio alarme! Evo kad kreće haos
Alo pre 49 minutajoš 17 povezanih

Hamas nezadovoljan Trampovim planom za Gazu, kaže zvaničnik za BBC, Izrael protiv palestinske države
BBC News pre 14 minutajoš 20 povezanih

Studenti i zborovi u više gradova organizuju komemorativne skupove povodom novosadske tragedije
Beta pre 1 satjoš 12 povezanih