Povezane vesti

Palmer: Bio sam jasan i za Prištinu, i za Beograd (video

Palmer: Bio sam jasan i za Prištinu, i za Beograd (video

Pravda 06.11.2019
SAD žele da Srbija i Kosovo normalizuju odnose i tako otvore put ka zajedničkom cilju a to je članstvo u Evropskoj uniji, izjavio Metju Palmer za RTV. Specijalni predstavnik SAD za Zapadni Balkan je u emisiji "Pravi ugao" istakao da za SAD ne postoji… »
Kako je Palmerova polurečenica "oživela" model dve Nemačke

Kako je Palmerova polurečenica "oživela" model dve Nemačke

Dnevnik 06.11.2019
BEOGRAD: U odsustvu bilo kakvih naznaka u kom pravcu bi mogao krenuti dijalog Beograda i Prištine, jednom kada bude nastavljen, jedna polurečenica Metjua Palmera, izgovorena u intervjuu za javni servis Vojvodine, ponovo je "u igru" vratila model dve… »
„Novosti“ istražuju: "Dve Nemačke" ponovo u igri: Da li je Palmer oživeo Išingerov model za KiM

„Novosti“ istražuju: "Dve Nemačke" ponovo u igri: Da li je Palmer oživeo Išingerov model za KiM

Večernje novosti 06.11.2019
Tokom izjava za medije posle susreta sa predsednikom Aleksandrom Vučićem prekjuče u Beogradu, specijalni izaslanik SAD za zapadni Balkan nije se doticao toga kakav konačni ishod dijaloga sa Prištinom Amerika očekuje. MODEL "dve Nemačke" moglo bi da… »
Palmer: Bio sam jasan i za Prištinu, i za Beograd

Palmer: Bio sam jasan i za Prištinu, i za Beograd

Vesti online 06.11.2019
„SAD žele da Srbija i Kosovo normalizuju odnose i tako otvore put ka zajedničkom cilju a to je članstvo u Evropskoj uniji“, izjavio je Metju Palmer za RTV. Specijalni predstavnik SAD za Zapadni Balkan je u emisiji „Pravi ugao“ istakao da za SAD… »
Palmer: Rešenje za Kosovo je međusobno priznanje, ali Amerika ne isključuje mogućnost da Beograd i Priština dogovore…

Palmer: Rešenje za Kosovo je međusobno priznanje, ali Amerika ne isključuje mogućnost da Beograd i Priština dogovore…

Blic 06.11.2019
Sjedinjene Američke Države žele da Srbija i Kosovo normalizuju odnose i tako otvore put ka zajedničkom cilju a to je članstvo u Evropskoj uniji, izjavio je specijalni predstavnik SAD za zapadni Balkan Metju Palmer. On je rekao da SAD prostor za… »

Vesti dana »