Povezane vesti
Frižider koji košta kao garsonjera: Ovaj komad nameštaja na Sajmu svi zagledaju u čudu
Blic 06.11.2019
Jedan frižider je specifičnim dizajnom, ali i cenom od 38.000 evra, zasenio eksponate više od 500 izlagača iz 38 zemalja na ovogodišnjem Sajmu nameštaja. Na Beogradskom sajmu juče je otvoren 57. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje… »
Da li biste dali 35.000 evra za ovaj frižider?
Mondo 06.11.2019
Verovali ili ne, ali na Sajmu nameštaja u Beogradu izložen je i frižider koji košta 4.210.000 dinara! Sa PDV-om, doduše. Verovali ili ne, ali na Sajmu nameštaja u Beogradu izložen je i frižider koji košta 4.210.000 dinara! Sa PDV-om, doduše. Jedan od… »
Najskuplji eksponat na Sajmu nameštaja je, verovali ili ne, Sveti Đorđe frižider od 4 miliona dinara
Telegraf 06.11.2019
Na frontalnom panelu frižidera posetioci će prepoznati motiv i lik Svetog Georgija u trenutku savladavanja aždaje. Jedan od najatraktivnijih eksponata na 57. Međunarodnom sajmu nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije, a uz to verovatno i najskuplji… »
Vesti dana »

Poslanici pitali o snabdevanju strujom, uvođenju socijalne penzije, krađi opreme laboratoriji Analab
Beta pre 41 minutajoš 32 povezane

Đoković dobio potencijalnog rivala: Belgijanac čeka Srbina u četvrtfinalu Šangaja
Dnevnik pre 1 satjoš 24 povezane

Vanredna situacija u 4 opštine u Srbiji: Skoro 5.000 korisnika još bez struje, sneg iskidao elektromrežu
Blic pre 36 minutajoš 12 povezanih

Putnički saobraćaj na brzoj pruzi Beograd – Subotica počinje sutra u podne
Ozon pre 2 satajoš 17 povezanih