Povezane vesti
Sin koji je majku zakopao u garaži na Dedinju pušten iz pritvora: Ispitana bivša žena, a on se branio ćutanjem
Kurir 07.11.2019
Slobodan Perišić (53) osumnjičen da je svoju preminulu majku Stevanu Perišić (84) zakopao u garaži porodične kuće na Dedinju, pušten je iz pritvora nakon što su saslušani svi predloženi svedoci. Kako Kurir saznaje u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu… »
Sin koji je zakopao majku u garaži pušten iz pritvora
Vesti online 07.11.2019
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je pritvor Slobodanu P. (53) iz Beogada, osumnjičenom da je svoju preminulu majku (87) zakopao u garaži u beogradskom naselju Dedinje, kako bi prikrio njemu smrt i nastavio da prima penziju od preko 1.000 evra. Pritvor… »
Vesti dana »
Protest "Sloboda studentima": Studenti poručili da brane autonomiju univerziteta, skup završen polaganjem venaca na grob Žarka Marinovića
Insajder pre 58 minutajoš 13 povezanih
Iran doneo prelomnu odluku o Ormuskom moreuzu: Ovo se nije dogodilo od početka rata
Večernje novosti pre 28 minutajoš 51 povezana
Lučani: Vodostaj u opadanju, vanredna odbrana od poplava ostaje na snazi
Euronews pre 1 satjoš 27 povezanih
Srđan Blagojević o situaciji u Partizanu: "Jasno nam je šta se dešava..."
Kurir pre 1 satjoš 51 povezana



