Povezane vesti

Drama drma Srbiju: Sloboda Mićalović je pala na bini, publika šokirana, a ona kaže: "ljude posle svega grize savest"

Drama drma Srbiju: Sloboda Mićalović je pala na bini, publika šokirana, a ona kaže: "ljude posle svega grize savest"

Blic 07.11.2019
Sloboda Mićalović je juče tokom izvođenja predstave "Lorencačo" u Narodnom pozorištu u Užicu pala na sceni i publika je mislila da mlada glumica umire. Međutim, naknadno je otkriveno da je ovaj akt deo svojevrsnog glumačkog performansa kojim… »
Doktorka koja je spasavala Slobodu na bini u agoniji: "Prišla sam, zagrlili su me, a Lečić je počeo da viče, to me je…

Doktorka koja je spasavala Slobodu na bini u agoniji: "Prišla sam, zagrlili su me, a Lečić je počeo da viče, to me je…

Blic 07.11.2019
Tokom izvođenja predstave "Lorencačo" u Narodnom pozorištu u Užicu doktorka iz publike, dr Mira Gavrić Kezić, istrčala je na binu misleći da Sloboda Mićalović, umire , a za "Blic" otkriva kroz kakvu je agoniju prošla u tih nekoliko minuta… »
Dirljiva scena u užičkom pozorištu: Publika spasava Slobodu Mićalović!

Dirljiva scena u užičkom pozorištu: Publika spasava Slobodu Mićalović!

Mondo 07.11.2019
Glumica odigrala scenu u kojoj umire, čak dvoje lekara iz publike potrčalo ka sceni! Glumica odigrala scenu u kojoj umire, čak dvoje lekara iz publike potrčalo ka sceni! Na sceni Narodnog pozorišta u Užicu dogodila se nesvakidašnja scena - Slobodu… »
On je prvi spašavao Slobodu Mićalović koja se srušila na sceni!

On je prvi spašavao Slobodu Mićalović koja se srušila na sceni!

Svet plus 07.11.2019
On je prvi spašavao Slobodu Mićalović koja se srušila na sceni u punom pozorištu! Reditelj je došao na ideju da se u okviru predstave dogodi ova izvedba, koja, upravo tako, nosi duboku i važnu poruku. Tokom izvođenja predstave "Lorencačo" u… »

Vesti dana »