Povezane vesti

Hoće li se vratiti u Beograd: Nisu me zvali, a ako pozovu, Bajern se ne odbija!

Hoće li se vratiti u Beograd: Nisu me zvali, a ako pozovu, Bajern se ne odbija!

Hot sport 07.11.2019
Francuski trener Arsen Venger negirao je da pregovara sa Bajernom iz Minhena oko angažmana. Šampion Nemačke traži trenera otkako je u nedelju otpustio Nika Kovača posle poraza od Ajntrahta 1:5 u Bundesligi. Venger je prošle sezone, posle 22 godine… »
Venger: Nisam razgovarao sa Bajernom i ne znam da li ću

Venger: Nisam razgovarao sa Bajernom i ne znam da li ću

N1 Info 07.11.2019
Posle odlaska Nika Kovača iz Bajerna, bivši menadžer Arsenala Arsen Venger je navodno jedan od glavnih kandidata da preuzme bavarskog velikana. Ipak kako sada stvari stoje Francuz se neće preseliti u Minhen. Posle 22 godine provedene u Arsenalu Arsen… »
Venger demantovao glasine: Nisam razgovarao sa Bajernom

Venger demantovao glasine: Nisam razgovarao sa Bajernom

Večernje novosti 07.11.2019
Nikada ne odbijam razgovore sa njima. Mogu da kažem da nismo pričali, a ne znam da li ćemo u budućnosti - rekao je Arsen. Francuski trener Arsen Venger negirao je da pregovara sa Bajernom iz Minhena oko angažmana. Šampion Nemačke traži trenera… »
Venger: Neću odbiti pregovore s Bajernom

Venger: Neću odbiti pregovore s Bajernom

Mozzart sport 07.11.2019
"Još nisam odlučio hoću li se vratiti trenerskom poslu ili ne. Nedostaje mi teren, tako da je teška odluka preda mnom. Ali doneću je u narednih nekoliko dana"... Bild je sinoć doneo informaciju da je Bajern odabrao Arsena Vengera za trenera do kraja… »

Vesti dana »