Povezane vesti

Micić: Kritike me nisu učinile ni boljim ni lošijim

Micić: Kritike me nisu učinile ni boljim ni lošijim

Vesti online 08.11.2019
Košarkaš Anadolu Efesa Vasilije Micić istakao je da ne shvata previše lično ni pohvale ni kritike trenera Ergina Atamana. Košarkaši Anadolu Efesa ubedljivo su pobedili Olimpijakos u dvorani Mira i prijateljstva u Pireju rezultatom 86:67. Srpski… »
Micić igrom odgovorio na kritike atamana: Imam svoju igru, ostajem dosledan sebi!

Micić igrom odgovorio na kritike atamana: Imam svoju igru, ostajem dosledan sebi!

Hot sport 08.11.2019
Košarkaši Anadolu Efesa savladali su Olimpijakos ubedljivim rezultatom 86:67. Srpski košarkaš je zablistao u Pireju, pogurao je Efes ka pobedi u sedmom kolu Evrolige. Micić je ubacio 27 poena (6/9 za dva, 5/6 za tri), 5 asistencija te po 2 skoka i… »
Vasa ućutkao Atamana na terenu, sada mu odgovorio i van njega!

Vasa ućutkao Atamana na terenu, sada mu odgovorio i van njega!

Sportske.net 08.11.2019
Efes na krilima srpskog reprezentativca stigao do nove pobede u Evroligi. Košarkaši Efesa sinoć su razbili Olimpijakos sa 86:67 u utakmici Evrolige, a odličnu partiju pružio je Vasa Micić. Reprezentativac Srbije je ponovo oborio lični rekord u… »
Kuzmić: Real dao svoje šuteve, mi nismo VIDEO

Kuzmić: Real dao svoje šuteve, mi nismo VIDEO

B92 08.11.2019
Centar Crvene zvezde Ognjen Kuzmić nije bio zadovoljan igrom svog tima posle poraza od Real Madrida u 7. kolu Evrolige. Crvena zvezda je poražena od Reala rezultatom 75:60, što je bio njen peti poraz u elitnom takmičenju ove sezone. "Nismo odigrali… »
Micić šmekerski odgovorio atamanu! Nakon partije karijere, ovo mu je javno poručio!

Micić šmekerski odgovorio atamanu! Nakon partije karijere, ovo mu je javno poručio!

Sportal blic 08.11.2019
je postigao 27 poena (rekord karijere) u trijumfu Efesa nad Olimpijakosom u Pireju sa 86:67 i tako poslao odgovor na terenukoji ga je javno napao. Naravno, da su svi osim dela, želeli da čuju i reči. Na pitanje da li su ga kritike motivisale da igraju… »
Evroliga: Vasa utišao Pirej (video)

Evroliga: Vasa utišao Pirej (video)

Hot sport 08.11.2019
Anadolu Efes razbio je Olimpijakos u Pireju 86:67 na krilima srpskog reprezentativca Vasilija Micića. Nije imao snage Olimpijakos da se nosi sa vicešampionom Evrope. Anadolu Efes slavio je u Atini 86:67, a meč je prelomljen krajem prvog poluvremena… »
Micić brutalnom partijom zapušio usta atamanu: Postavio novi rekord, a šta tek reći o Srbima koji se šepure na vrhu…

Micić brutalnom partijom zapušio usta atamanu: Postavio novi rekord, a šta tek reći o Srbima koji se šepure na vrhu…

Sportal blic 08.11.2019
Vasilije Micić ponovo blista. Da li u inat Ergina Atamana ili iz nekog drugog motiva, tek naš reprezentativac je ponovo postavio lični rekord i poveo Efes do trijumfa nad Olimpijakosom u Pireju (86:67) u sedmom kolu Evrolige. Vasilije Micić je… »
Brutalna partija Micića: Srbin pregazio Olimpijakos

Brutalna partija Micića: Srbin pregazio Olimpijakos

Večernje novosti 07.11.2019
Košarkaši Efesa pobedili su večeras u gostima Olimpijakos sa 86:67 (21.24, 32:11, 14:23, 19:9), u utakmici sedmog kola Evrolige. Košarkaši Efesa pobedili su večeras u gostima Olimpijakos sa 86:67 (21.24, 32:11, 14:23, 19:9), u utakmici sedmog kola… »
Zvezda izgubila od Reala u Beogradu

Zvezda izgubila od Reala u Beogradu

Danas 07.11.2019
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Real Madrida sa 60:75 (9:12, 18:21, 25:16, 8:26) u utakmici sedmog kola Evrolige. Zvezda je upisala peti poraz u Evroligi, dok Real sada ima skor od četiri pobede i tri poraza. Najefikasniji u… »
Laso: Igrali smo svih 40 minuta, zato smo pobedili

Laso: Igrali smo svih 40 minuta, zato smo pobedili

Večernje novosti 07.11.2019
Trener košarkaša Real Madrida Pablo Laso rekao je večeras da ubedljiv trijumf nad Crvenom zvezdom možda i nije pravedan, obzirom na to da je utakmica u većem delu bila izjednačena. Trener košarkaša Real Madrida Pablo Laso rekao je večeras da… »

Vesti dana »