Povezane vesti
Vukadinović: Koja institucija i zašto nije dala saglasnost Krušiku za izvoz u Jermeniju?
Danas 08.11.2019
Poslanik u Skupštini Srbije Đordje Vukadinović je danas izjavio da namenska fabrika „Krušik“ iz Valjeva u martu 2018. godine nije dobila dozvolu za izvor oružja u Jermeniju zbog neispunjavanja zakonske procedure ali da nije poznato koja procedura nije… »
Vukadinović: Koja institucija nije dala saglasnost Krušiku za izvoz u Jermeniju?
N1 Info 08.11.2019
Poslanik u Skupštini Srbije Đorđe Vukadinović je izjavio da namenska fabrika "Krušik" iz Valjeva u martu 2018. godine nije dobila dozvolu za izvor oružja u Jermeniju zbog neispunjavanja zakonske procedure, ali da nije poznato koja procedura nije… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu 14. januar 2026: Toplije, temperatura do 12 stepeni
Beta pre 5 satijoš 6 povezanih
"Ja sam pravoslavni Srbin i ponosan sam na korene!" Ovako je o sebi govorio Mark Brnović: "Pokupio sam najbolje od celog Balkana" (foto)
Blic pre 5 satijoš 4 povezane
Spektakl u Beogradu na vodi: Pogledajte kako je izgledao dron šou i vatromet za doček Srpske nove godine (video)
Kurir pre 5 satijoš 6 povezanih
Brnabić: Srbija je na evropskom putu, danas u parlamentu o najvažnijoj preporuci ODIHR-a
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane



