Povezane vesti
Dačić: Tirana da se izvini i distancira zbog izjava svog ministra
Blic 08.11.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić istakao je da očekuje izvinjenje Albanije zbog izjava njenog zvaničnika Genta Cakaja na račun Srbije i njenih zvaničnika da su odgovorni za masovna ubistva Albanaca na Kosovu i Metohiji, za milione dolara… »
"Reč je o najgrubljem falsifikatu“: Dačić traži izvinjenje Tirane
Večernje novosti 08.11.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije odgovorio posle izjave funkcionera albanske vlade Genta Cakaja. Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da od zvanične Tirane očekuje izvinjenje ali i da osudi i distancira se od izjave vršioca… »
Dačić: Albanija da se izvini
Danas 08.11.2019
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izrazio je očekivanje da se Vlada Albanije osuditi izjave vršioca dužnosti ministra za Evropu i spoljne poslove Genta Cakaja da je Srbija odgovorna za ubistvo više od 12.000 Albanaca, deportaciju više od… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 4 minutajoš 1 povezana

Sremska Mitrovica: Danas sunčano i toplo, a u nedelju kiša i snažno nevreme
Ozon pre 2 satajoš 5 povezanih

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 18 minutajoš 1 povezana

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 6 satijoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana