Povezane vesti

Zahtev za prekršajni postupak zbog vređenja novinara

Zahtev za prekršajni postupak zbog vređenja novinara

Blic 08.11.2019
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka podneće nadležnom sudu zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv Vedrana Grahovca zbog počinjenog prekršaja vređanje, rekla je Srni portparol ove uprave Danijela Mučibabić. Ona je dodala da… »
"Imam tako jake veze u policiji da mi ništa ne možete!" Bahati mladić vređao novinara, sad ga čeka prekršajna prijava…

"Imam tako jake veze u policiji da mi ništa ne možete!" Bahati mladić vređao novinara, sad ga čeka prekršajna prijava…

Večernje novosti 08.11.2019
Vedran Grahovac (18) iz Banjaluke na veoma brutalan i bezobrazan način vređao Gorana Obradovića novinara Srpskainfo i EuroBlica. BAHATI mladić Vedran Grahovac (18) iz Banjaluke koji je drugi put uhapšen u dva meseca, na veoma brutalan i bezobrazan… »
Prijavljen policiji: Javno vređao novinara koji je objavio informaciju o njegovom hapšenju

Prijavljen policiji: Javno vređao novinara koji je objavio informaciju o njegovom hapšenju

Blic 08.11.2019
Vedran Grahovac (18) iz Banjaluke, koji je drugi put uhapšen u dva meseca, na vulgaran i bezobrazan način vređao je novinara Srpskainfo i EuroBlica zbog teksta koji je objavljen o njemu. Iz tog razloga smo bili prinuđeni da Grahovca prijavimo i… »

Vesti dana »