Povezane vesti
Pjongjang: Upitna normalizacija odnosa sa SAD-om
Al Jazeera 08.11.2019
Zastali pregovori o denuklearizaciji dvije zemlje, koju su ranije pokrenuli predsjednik SAD-a Donald Trump i sjevernokorejski lider Kim Jong-un. Sjevernokorejski diplomata Jo Chol-su izjavio je da je šansa za normalizaciju odnosa sa Sjedinjenim… »
Pjongjang: Šanse za normalizaciju odnosa sa SAD sve manje
Dnevnik 08.11.2019
MOSKVA: Severnokorejski diplomata Džo Čol-su izjavio je da je šansa za normalizaciju odnosa sa Sjedinjenim Američkim Državama sve manja i dodao da Pjongjang očekuje od Vašingtona da preduzme neke korake u vezi sa tim. "Dali smo Sjedinjenim… »
Vesti dana »

U Nišu danas protest ispred zgrade Osnovnog suda za zahtevom za raspisivanje izbora
Beta pre 33 minutajoš 26 povezanih

"Biće srušena, rekonstruisana ili delimično korišćena": Ministarka građevinarstva o Železničkoj stanici Novi Sad
Mondo pre 1 satjoš 15 povezanih

Horor na ulicama Pariza! Proslava prerasla u nezapamćene nerede: Huligani lomili i palili grad! Dvoje mrtvih i više od 400 uhapšenih! (video)
Kurir pre 3 minutajoš 14 povezanih

Poljaci danas ne biraju samo predsednika, već i smer u kom ide spoljna politika zemlje
Radio 021 pre 2 satajoš 19 povezanih

Haos u Rusiji: Desetine povređenih, ima mrtvih - ukrajinski teroristički napadi
Pravda pre 8 minutajoš 34 povezane