Povezane vesti

Marko (22) je poginuo samo 10 dana po odlasku na rad u Nemačku: Mladi građevinac je želeo bolji život pa stradao u…

Marko (22) je poginuo samo 10 dana po odlasku na rad u Nemačku: Mladi građevinac je želeo bolji život pa stradao u…

Kurir 09.11.2019
Građevinac Marko Zdravković (22) iz Brestovca kod Leskovca i njegov šef (27) poginuli su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u sredu uveče na auto-putu nedaleko od Nirnberga u Nemačkoj. Tragedija se desila kad se BMW, kojim je upravljao… »
Leskovčanin Marko (22) poginuo u Nemačkoj: Otišao pre samo 10 dana da radi

Leskovčanin Marko (22) poginuo u Nemačkoj: Otišao pre samo 10 dana da radi

Večernje novosti 09.11.2019
Njegov šef (27), koji je vozio automobil stradao je na licu mesta. MLADIĆ Marko Z. (22) iz Brestovca kod Leskovca poginuo je u sredu oko 22 sata u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Nemačkoj. Njegov šef (27) vozio je automobil marke BMV ali je… »
Marko (22) poginuo u sudaru u Nemačkoj: Očevidac: Pokušao sam da pomognem, ruke su mi bile krvave, plakao sam, a niko nije…

Marko (22) poginuo u sudaru u Nemačkoj: Očevidac: Pokušao sam da pomognem, ruke su mi bile krvave, plakao sam, a niko nije…

Blic 08.11.2019
Marko Zdravković (22) iz Brestovca kod Leskovca poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u noći između srede i četvrtka na autoputu nedaleko od Nirnberga u Nemačkoj. Prema prvim informacijama, njegov šef (27) upravljao je automobilom kojim su… »

Vesti dana »