Povezane vesti
Meštanin Ravnog Sela oslobođen obaveza plaćanja za vodu, jer nije za piće
Novi magazin 09.11.2019
Meštanin Ravnog Sela pored Vrbasa, Božidar Caričić dobio je sudski spor protiv Javnog komunalnog preduzeća "Komunalac" iz Vrbasa i tako je oslobođen obaveza plaćanja za vodu, pošto ona u tom selu nije za piće, preneo je danas Vojvođanski… »
Meštanin pobedio JKP na sudu: Ako voda nije za piće, ne mora da se plaća
N1 Info 09.11.2019
Meštanin Ravnog Sela pored Vrbasa, Božidar Caričić dobio je sudski spor protiv Javnog komunalnog preduzeća "Komunalac" iz Vrbasa i tako je oslobođen obaveza plaćanja računa za vodu, pošto ona u tom selu nije za piće, preneo je Vojvođanski… »
Vesti dana »

Sinančević nije uspeo da se plasira u finale na Svetskom prvenstvu, izmaklo za 21 centimentar: Nije bio moj dan, očekivao sam mnogo više
Dnevnik pre 56 minutajoš 19 povezanih

Ponovo se zatreslo rusko poluostrvo: Zemljotres jačine 7,4 stepena po Rihterovoj skali pogodio Kamčatku
Mondo pre 1 satjoš 13 povezanih