Povezane vesti

"Znali smo da bacimo koji tiket”: Bora Čorba o “bratu Petrućiju”

"Znali smo da bacimo koji tiket”: Bora Čorba o “bratu Petrućiju”

Večernje novosti 09.11.2019
"Mnogo mi je žao velikog borca i brata Petrućija" rekao je Bora Čorba i izjavio saučešće porodici glumca. ČUVENI roker Bora Đorđević žali zbog smrti glumca i komičara Branislava Petruševića Petrućija, i u izjavi “Novostima” priča o… »
Popularni Bićko zatečen smrću Petrućija: Teško je saznati da je otišao neko sa kim si proveo veći deo života

Popularni Bićko zatečen smrću Petrućija: Teško je saznati da je otišao neko sa kim si proveo veći deo života

Večernje novosti 09.11.2019
Žao mi je, mi smo bili deo jedne zajedničke priče skoro 40 godina, rekao je Slobodan Bićanin. GLUMAC Slobodan Bićanin Bićko, ostao je zatečen kada je saznao za smrt Branislava Petruševića Petrućija. On se u izjavi za “Novosti” prisetio kako… »
“Šta bi tek Slobodan Milošević trebalo da kaže?“ Ovako je Petrući odgovarao uvređenim političarima

“Šta bi tek Slobodan Milošević trebalo da kaže?“ Ovako je Petrući odgovarao uvređenim političarima

Večernje novosti 09.11.2019
Veliki broj radijskih emisija, kasnije i pozorišnih predstava, doneo je i brojne anegdote, a Petrući se posebno seća momenata kada su ih uživo gledali političari koje su "peckali" Genijalni komičar i glumac Branislav Petrušević Petrući (64)… »
“Petrući se pridružio Neši Leptiru”: Bivši indeksovac Saša Kovačević o smrti genijalnog komičara

“Petrući se pridružio Neši Leptiru”: Bivši indeksovac Saša Kovačević o smrti genijalnog komičara

Večernje novosti 09.11.2019
Dugogodišnji urednik i pisac Indeksovog radio pozorišta kanjegove imitacije od prenosa fudbalskih utakmica do političara nisu bile samo imitacije. DUGOGODIŠNjI urednik i pisac Indeksovog radio pozorišta Saša D. Kovačević tuguje zbog smrti… »
Ljudi su hrlili u pozorišta da gledaju petrućijevo umeće na sceni: Glumac je igrao srcem, a publika je to osećala i…

Ljudi su hrlili u pozorišta da gledaju petrućijevo umeće na sceni: Glumac je igrao srcem, a publika je to osećala i…

Kurir 09.11.2019
Branislav Petrušević Petrući preminuo je danas oko 14 sati, u svojoj 64. godini. Glumac je bio prepoznatljiv po svojevrsnim humorom, a publika je to prepoznavala na sceni. Govorio je da ga nova energija publike koja se smenjuje u pozorištu motiviše i… »
Preminuo glumac Branislav Petrušević Petrući

Preminuo glumac Branislav Petrušević Petrući

N1 Info 09.11.2019
U Beogradu je danas preminuo poznati glumac Branislav Petrušević Petrući. Petrušević je karijeru započeo na radiju, u Indeksovom radio pozorištu, od kog je kao pionir političke satire, sa kolegama stvarao kultnu radijsku emisiju. Sa radijskih… »
Preminuo glumac Branislav Petrušević Petrući

Preminuo glumac Branislav Petrušević Petrući

Novi magazin 09.11.2019
U Beogradu je danas preminuo poznati glumac Branislav Petrušević Petrući. Petrušević je karijeru započeo na radiju, u Indeksovom radio pozorištu, od kog je kao pionir političke satire, sa kolegama stvarao kultnu radijsku emisiju. Sa radijskih… »
Poslednji Petrućijev intervju za "Novosti": Prvi osećaj me i dalje prati

Poslednji Petrućijev intervju za "Novosti": Prvi osećaj me i dalje prati

Večernje novosti 09.11.2019
Glumac i komičar Branislav Petrušević Petrući preminuo je danas oko 14 sati. Glumac i komičar Branislav Petrušević Petrući preminuo je danas oko 14 sati. Pogledajte poslednji intervju koji je Petrući dao za naš list. Iza njega je neprolaznost… »

Vesti dana »