Povezane vesti
Pre tačno 26 godina srušen je simbol i ponos Bosne, a od objašnjenja koje je hrvatski general dao i danas podilazi jeza
Blic 09.11.2019
Simbol Mostara, Star Most, koji je spajao istočnu i zapadnu deo grada koji deli Neretva, a koji je sagrađen u 16. veku za vreme Otomanskog carstva, srušen je na daašnji dan pre tačno 26 godina u obračunu između Hrvata i Bošnjaka. Most koji je građen… »
Stari most na Neretvi srušen je pre 26 godina: Srbi su izbegli, a kako žive oni koji su ostali?
Telegraf 09.11.2019
Most je sagrađen u vreme Sulejmana Veličanstvenog i važio je za najlepšu građevinu koju je svet tada video. Čuveni Stari most preko Neretve, koji je spajao istočnu i zapadnu obalu reke, srušen je na današnji dan pre 26 godina. Simbol grada, ali i čitave… »
Vesti dana »
U Boru pretučena dvojica novinara i jedan aktivista, građani pretučeni i u Kuli
Beta pre 2 satajoš 52 povezane
Pratimo izborni dan u Srbiji u atmosferi „ratnog stanja“: Od ranog jutra masovne tuče, hapšenja, mahanje pištoljem i brojne neregularnosti
Rešetka pre 15 minutajoš 173 povezane
Dušan Lajović plasirao se u finale kvalifikacija za turnir u Marakešu
Politika pre 1 satjoš 31 povezana
Obilne padavine i porast vodostaja u Srbiji uz hladno i oblačno vreme
Naslovi.ai pre 4 satijoš 38 povezanih



